2026-05-11
| Διαγώνιο μέγεθος | 46 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 47PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 1024.5 ((W) × 579.1 ((H) mm |
| Σύνοψη (mm) | 1044.1 × 598,7 × 59,9 (H × V × D) |
| Θεραπεία | Αντιφως (Haze 28%) |
| Φωτεινότητα | 2500 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 4000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 8 (τύπος) (G έως G) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | AMVA3, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό. |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M/1.07B 72%NTSC |
| Πίσω φωτισμός | WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver |
| Μάζα | 11.0Kgs (τύπος.) |
| Χρησιμοποιείται για | Ψηφιακή σήμανση, εξωτερική υψηλή φωτεινότητα |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | LVDS (2 ch, 8/10-bit), 51 πινώνΣυνδετήρας |
| Προμήθεια τάσης | 12.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 60 °C |