2026-05-16
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Πρότυπο P/N | P650QVN05.0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 65" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 1430.78 ((W) × 805.82 ((H) mm |
| Σύνοψη (mm) | 1450.38 × 825,42 × 49,5 (H × V × D) |
| Θεραπεία | Αντιφως (Haze 28%), σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 4000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 6.5 (τύπος) (G έως G) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | AMVA3, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό. |
| Βαθμό χρώματος | 1.07Β 100%sRGB |
| Πίσω φωτισμός | WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver |
| Μάζα | 18.0Kgs (τύπος.) |
| Χρησιμοποιείται για | Ψηφιακή σήμανση |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | V-by-One 8 λωρίδες, 51 καρφίτσες |
| Προμήθεια τάσης | 12.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |