2026-05-16
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο P/N | P650QVN06.0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 65" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή περιοχή | 1428,48 (Π)×803,52 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | 1430,78 (Π)×805,82 (Υ) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 1450,38(Π)×825,42(Υ)×49,5(Β) mm |
| Θεραπεία | Αντιθαμβωτικό (Θολή 28%), Σκληρή επίστρωση (3Η) |
| Φωτεινότητα | 700 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 4000 : 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Απάντηση | 8 (Τύπος)(Ζ έως Ζ) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Λειτουργία εργασίας | AMVA3, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Βάθος χρώματος | 1,07B 99%sRGB |
| Οπίσθιος φωτισμός | WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με πρόγραμμα οδήγησης LED |
| Μάζα | 18,0 κιλά |
| Χρησιμοποιείται για | Ψηφιακή σήμανση, Υπαίθρια Υψηλή Φωτεινότητα |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | V-by-One 8 λωρίδες, 51 pinsConnector |
| Τροφοδοσία τάσης | 12V (Τυπ.) |
| Μέγ. Ακροαματικότητα | Θερμ. αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμ. λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |