2026-03-26
| Μάρκα | Samsung SDI |
| Μοντέλο P/N | PM12HC002C |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 1.7" |
| Τύπος Πάνελ | PM-OLED, OLED |
| Ανάλυση | 128(RGB)×160 119PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 25.703(W)×35.02(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 26.703(W)×36.02(H) mm |
| Περίγραμμα(mm) | 37.85 × 45.25× 4.16 (H×V×D) |
| Επεξεργασία | Γυαλιστερό (Ομίχλη 0%), Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 120 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 500 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | - |
| Απόκριση | - |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία Εργασίας | - |
| Βάθος Χρώματος | 65K 61%NTSC |
| Οπίσθιος Φωτισμός | αυτόματος, 6K ώρες |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | MP3 PMP |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 90Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Λίστα Οδηγού IC | Ενσωματωμένο COF LD50T6160-P5 |
| Τύπος Σήματος | CPU, 31 pinsFPC |
| Τάση Τροφοδοσίας | 2.5/2.8V (Τυπ.)(VDDL/VDD) |
| Μέγιστες Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -40 ~ 85 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 60 °C |