2026-03-31
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | S250GF-001 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 2.5" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 320(RGB)×240, QVGA 159PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 50.88(Π)×38.16(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 55.88(Π)×47.96(Υ)×2.55(Β) mm |
| Επιφάνεια | Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 330 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 300:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 70/70/60/50 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Οθόνης | TN, Κανονικά Λευκή, Διαπερατή |
| Καλύτερη Θέαση στις | 12 η ώρα |
| Χρόνος Απόκρισης | 25 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M |
| Τύπος Λάμπας | 3S1PWLED, Χωρίς Οδηγό |
| Συχνότητα | 90Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος Πάνελ | TBD |
| Εφαρμογή | Φορητές Συσκευές & PDA、MP3 PMP |
| Διεπαφή Σήματος | Σειριακό RGB (8-bit) + SPI, 51 ακίδες Συνδετήρας |
| Τάση Εισόδου | 3.0/3.0V (Τυπ.)(VDD/VCI) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 60 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -40 ~ 80 °C |