2026-04-06
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | S63FH-YB03 |
| Μέγεθος Διαγωνίου | 63" |
| Τύπος Πάνελ | PDP, PDP |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 34PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1393.92(Π)×784.08(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 1484(Υ)×840(Π)×51.15(Β) mm |
| Επεξεργασία | - |
| Φωτεινότητα | 1000 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 100000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Γωνία Θέασης | 80/80/80/80 (Ελάχ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | - |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 68.72B |
| Πηγή Φωτός | αυτοφωτιζόμενο, 100K ώρες |
| Βάρος | 28.0Kgs (Τυπ.) |
| Σχεδιασμένο Για | Ψηφιακή Σήμανση |
| Ρυθμός Καρέ | 100Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Διεπαφής | LVDS (2 καναλιών, 10-bit), 51 ακροδέκτες |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -5 ~ 60 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 70 °C |