2026-05-11
| Κατασκευαστής | AUO |
| Όνομα μοντέλου | T215HVN05.1 |
| Μέγεθος οθόνης | 21,5 ιντσών |
| Τύπος οθόνης | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Αριθμός pixel | 1920(RGB)×1080 (FHD) 102 PPI |
| Συμφωνία | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή περιοχή (mm) | 476.064 × 267.786 (H×V) |
| Περίγραμμα (mm) | 484,5 × 284,4 × 13,38 (Υ×V×Β) |
| Θεραπεία | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 3000 : 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Απάντηση | 13/5 (Τύπ.)(Tr/Td); 20 (Τύπος)(Ζ έως Ζ) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Λειτουργία εργασίας | VA, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατ. 72% NTSC |
| Οπίσθιος φωτισμός | 17S4P WLED, 30K ώρες, Χωρίς πρόγραμμα οδήγησης |
| Μάζα | 1,58 κιλά (Τύπ.) |
| Χρησιμοποιείται για | Οθόνη επιφάνειας εργασίας |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , Σύνδεσμος 30 ακίδων |
| Τροφοδοσία τάσης | 5,0 V (Τύπ.) |
| Μέγ. Ακροαματικότητα | Θερμ. αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμ. λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |