2026-05-12
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο P/N | T430HVN01.2 ΚΥΤΤΑΡΟ |
| Διαγώνιο μέγεθος | 43" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)×1080, FHD 51 PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή περιοχή | 940,896 (Π)×529,254 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | - |
| Μέγεθος περιγράμματος | 950,896(Π)×541,75(Υ)×1,32(Β) mm |
| Θεραπεία | Αντιθαμβωτική (Θολή 2%), Σκληρή επίστρωση (3Η) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία αντίθεσης | 3000 : 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Απάντηση | 8 (Τύπος)(Ζ έως Ζ) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Λειτουργία εργασίας | AMVA3, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Πάχος γυαλιού | 0,50+0,50 χλστ |
| Μεταδοτικότητα | 6,2% (Τύπος)(με Polarizer) |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατ. 69% NTSC |
| Οπίσθιος φωτισμός | Όχι B/L |
| Μάζα | 1,50 κιλά (Τύπος) |
| Χρησιμοποιείται για | Τηλεοράσεις |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Λίστα IC προγραμμάτων οδήγησης | Ενσωματωμένα τσιπ πηγής COF 6 |
| Τύπος σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit), 51 pinsConnector |
| Παροχή τάσης | 12,0 V (Τύπ.) |
| Μέγ. Ακροαματικότητα | Θερμ. αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμ. λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |