Οθόνη αφής B156HAK03.0 15,6» FHD LCD για Acer
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: B156HAK03.0
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 1 PC
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Κίνα
κατασκευαστής:
AUO
Πρότυπο όνομα:
B156HAK03.0
Μέγεθος οθόνης:
15,6 ίντσα
Ψήφισμα:
1920 (RGB) ×1080 [FHD] 141PPI
Μέγεθος επίδειξης:
344.16 × 193,59 χιλ. (H×V)
φυσική διάσταση:
359.5 (W) ×223.8 (Χ) ×3.4 (Δ) ΧΙΛ.
Φωτεινότητα (cd/m²):
220cd/m ² (τύπος.)
Αντίθεση:
700:1 (τύπος.) (TM)
Οθόνη αφής:
Αφή -κυττάρων
Ισχύστε για:
Σημειωματάριο
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Επισημαίνω:
οθόνη αφής 15.6in LCD
B156HAK03.0 οθόνη αφής LCD
Οθόνη lap-top FHD 15
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομέρειες προϊόντων:
Επιτροπή TFT LCD, LCD/LED backlight
Ένας βαθμός, νέος αρχικός 100%
Στο απόθεμα
ΟΘΌΝΗ B156HAK03.0 AUO LCD (AUO30ED)
Πρότυπο όνομα B156HAK03.0 (AUO30ED)
μέγεθος οθόνης 15,6 ίντσα
Τύπος οθόνης α-Si tft-LCD, ενότητα LCD
Ρύθμιση εικονοκυττάρου RGB κάθετος φραγμός
Επεξεργασία επιφάνειας Καθρέφτης (ελαφριά ομίχλη 0%)
Αντίθεση 700:1 (τύπος.) (TM)
Οπτικός τρόπος AHVA, κανονικά μαύρη επίδειξη, μεταδιδόμενη
Γωνία εξέτασης 85/85/85/85 (τύπος.) (CR≥10)
απάντηση 25 (τύπος.) (Tr+Td) κα
Αριθμός 262K, 45% NTSC
Τύπος Backlight WLED, ώρες 15K, με τον οδηγό των οδηγήσεων
Ισχύστε για σημειωματάριο
Αναζωογονήστε το ποσοστό 60Hz
Λειτουργία αφής Αφή -κυττάρων
Τύπος διεπαφών EDP (2 πάροδοι), 40 καρφίτσες, συνδετήρας
Τάση ανεφοδιασμού 3.3V (τύπος.)
Μέγιστος Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 θερμοκρασία εργασίας ~ 60 °C: 0 ~ 50 °C
Γιατί μας επιλέξτε:
Σύμφωνα με τα διάφορα αιτήματα των πελατών,
μπορούμε να ταιριάξουμε με όλα τα εξαρτήματα που συμπεριλαμβανομένου του πίνακα οδηγών,
οθόνη επαφής, οδηγήσεων backlight & καλώδια LVDS. TFT LCD,
Επιτροπή LCD, επίδειξη LCD, οθόνη LCD, όργανο ελέγχου LCD,
Ενότητα LCD από 2,2 ίντσα σε 88 ίντσα.
επίσης απολαύστε την εγγύηση ενός έτους!
Ναυτιλία και συσκευασία:
Οθόνη αφής B156HAK03.0 15,6» FHD LCD για Acer 0
3) Η ναυτιλία δέχτηκε: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, ΕΝΑΈΡΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΆ, ΦΟΡΤΊΟ ΘΆΛΑΣΣΑΣ
FAQ:
Q: Δέχεστε τις διαταγές δειγμάτων B156HAK03.0 (AUO30ED);
Α: Φυσικά! η διαταγή δειγμάτων είναι ευπρόσδεκτη!
Α: Φυσικά! Εάν κάνετε μια μεγάλη διαταγή, θα σας δώσουμε μια έκπτωση.
Α: Δεχόμαστε T/T, Paypal, Δυτική Ένωση.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%