Αντιθαμπωτική επιφάνεια 70 οθόνης επίδειξης AUO M240UP01 V0 LCD συνδετήρας καρφιτσών
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: M240UP01 V0
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ
Όνομα μοντέλου:
M240UP01 V0
Διαγώνιο μέγεθος:
24 ίντσες
Ψήφισμα:
1920 ((RGB) × 1200, WUXGA, 94PPI
Περιοχή επίδειξης:
518.4 (W) ×324 (Χ) χιλ.
Γωνία εξέτασης:
80/80/80/80 (τύπος.) (CR≥10)
Χρώματα επίδειξης:
16.7M 72% NTSC
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Επισημαίνω:
Αντιθαμπωτική οθόνη επίδειξης LCD
οθόνη επίδειξης 250 cd/m2 LCD
Επιτροπή ενότητας 72% NTSC LCD
Περιγραφή προϊόντος
AUO 24" M240UP01 V0 1920-1200, WUXGA, 94PPI 70 πιν LCD οθόνη
Πληροφορίες για το προϊόν:
ΑΕΠΕΛΚΙΔΑΣM240UP01 V0
Ετικέτα πάνελ ΑΕΠ
Πρότυπο πάνελ M240UP01 V0
Μέγεθος πίνακα 24.0"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Πεδίο εμφάνισης 518.4 ((W) × 324 ((H) mm
Άνοιγμα κούτσουρου 522.4 ((W) × 328.0 ((H) mm
Μέγεθος περίγραμμα 546.4 ((W) × 352 ((H) × 36,3 ((D) mm
Επιφάνεια Αντιφως
Φωτεινότητα 250 cd/m2 (Τύπος)
Αντιδιαστολή 10001 (τύπος) (TM)
Γωνία θέασης 80/80/80/80 (τύπος)
Τρόπος εμφάνισης TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό
Χρόνος απόκρισης 3.8/1.2 (τύπος) ((Tr/Td); 2 (τύπος) ((G έως G)
Τύπος λαμπτήρα 4 PC CCFL, 50 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό.
Συχνότητα 60 Hz
Εικόνα αφής Χωρίς
Βάρος του πάνελ 3.33 κιλά (μέγιστο.)
Διασύνδεση σήματος Αναλογικό RGB + DVI-D, 70 καρφίτσες
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
Γιατί να μας επιλέξετε:
Ασχολούμαστε με τις πωλήσεις προϊόντων οθόνης LCD/LED εδώ και πολλά χρόνια.
Ως εταιρεία, οργανωθήκαμε γύρω από τα πιο γνωστά εμπορικά σήματα:
SHARP, MITSUBSHI, NEC, OPTREX, KYOCERA, AUO, CMO, INNOLUX, Samsung, LG-Philps
Σύμφωνα με τα διάφορα αιτήματα των πελατών,
Μπορούμε να ταιριάξουμε όλα τα αξεσουάρ που συμπεριλαμβάνει το πίνακα του οδηγού,
οθόνη αφής, φως LED και καλώδια LVDS. TFT LCD,
Μονάδα LCD από 2,2 ίντσες σε 88 ίντσες.
Υπόσχεση ποιότητας, 100% πρωτότυπο, γρήγορη παράδοση,
Επίσης απολαμβάνετε ένα έτος εγγύηση!
Παρακαλούμε ενημερώστε μας τις απαιτήσεις σας για τα πάνελ
5), Πηγή φωτός
6) Διασύνδεση σήματος: LVDS ή eDP ή V-by-One
Ή πες μας το ακριβές μοντέλο για αναφορά.
Παρακαλούμε σημειώστε:
Όλα τα προϊόντα της εταιρείας μας υπόκεινται σε αυστηρή δοκιμή.
Υπενθύμιση:
Η τιμή μας δεν περιλαμβάνει κανένα τελωνειακό φόρο / χρέωση στον προορισμό.
Τα τελωνεία στη χώρα προορισμού εξαρτώνται από τους νόμους της χώρας προορισμού.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Είστε εταιρεία παραγωγής ή εμπορίου;
Ε: Πώς ήη M240UP01 V0 ?
Α: Δεχόμαστε T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
Ε: Τι θα συμβεί αν η οθόνη LCD M240UP01 V0 Δεν μπορώ να δουλέψω;
Ε: Πόσος χρόνος είναι η εγγύηση του TFT-LCD; M240UP01 V0 ?
Α: 90 ημέρες.
Για το προϊόν:
Πριν την παραγγελία:
Για το αντικείμενο και την τιμή αποστολής:
Εγγύηση και συντήρηση:
Μεταφορά και Συσκευή:
Αντιθαμπωτική επιφάνεια 70 οθόνης επίδειξης AUO M240UP01 V0 LCD συνδετήρας καρφιτσών 0
3) Αποδεκτή αποστολή: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, Αεροπορικές μεταφορές, Θαλάσσιες μεταφορές
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
0%
1 αστέρια
0%