Συνδετήρας καρφιτσών οθόνης 1920X1080 FHD 81PPI 30 lap-top AUO M270HW01 V0 LCD
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: M270HW01 V0
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Κίνα
Κατασκευαστής:
AUO
Όνομα μοντέλου:
M270HW01 V0
Μέγεθος οθόνης:
27 ίντσα
Ψήφισμα:
1920 ((RGB) × 1080, FHD, 81PPI
Μέγεθος επίδειξης:
597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm
Φωτεινότητα:
300 cd/m ² (τύπος.)
Χρώματα επίδειξης:
16.7M 72% NTSC
Ισχύστε για:
Όργανο ελέγχου υπολογιστών γραφείου
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Επισημαίνω:
Οθόνη lap-top M270HW01 V0 LCD
Οθόνη 1920X1080 lap-top LCD
Οθόνη lap-top NTSC LCD
Περιγραφή προϊόντος
ΑΕΟ M270HW01 V0 1920*1080 Εικονική οθόνη LCE
Πληροφορίες για το προϊόν:
ΑΕΠΕΛΚΙΔΑΣM270HW01 V0
Ετικέτα πάνελ ΑΕΠ
Πρότυπο πάνελ M270HW01 V0
Μέγεθος πίνακα 27.0"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Μέγεθος περίγραμμα 630 ((W) × 368,2 ((H) × 17,4 ((D) mm
Επιφάνεια Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα 400 cd/m2 (Τύπος)
Αντιδιαστολή 10001 (τύπος) (TM)
Γωνία θέασης 85/85/80/80 (τύπος)
Τρόπος εμφάνισης TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό
Καλύτερη θέα Στις έξι.
Χρόνος απόκρισης 3.8/1.2 (τύπος) ((Tr/Td)
Τύπος λαμπτήρα 4 PC CCFL, 50 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό.
Συχνότητα 60 Hz
Εικόνα αφής Χωρίς
Σχεδιασμένο για Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας
Διασύνδεση σήματος LVDS (2 ch, 8-bit), 30 καρφίτσες
Τεχνολογία 5.0V (τύπος.)
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
AUO M270HW01 V01920*1080, FHD, 81PPI 30 πινών Σύνδεσμος LCD ΕΣΚΡΙΝΑ
Γιατί να μας επιλέξετε:
Σύμφωνα με τα διάφορα αιτήματα των πελατών,
Μπορούμε να ταιριάξουμε όλα τα αξεσουάρ που συμπεριλαμβάνει το πίνακα του οδηγού,
οθόνη αφής, φως LED και καλώδια LVDS. TFT LCD,
Πίνακα LCD, οθόνη LCD, οθόνη LCD, οθόνη LCD,
Μονάδα LCD από 2,2 ίντσες σε 88 ίντσες.
Υπόσχεση ποιότητας, 100% πρωτότυπο, γρήγορη παράδοση,
Επίσης απολαμβάνετε ένα έτος εγγύηση!
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Πώς να παραγγείλετε οθόνη LCD M270HW01 V0 ?
Α: Δεχόμαστε T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
Πότε θα γίνει η παραγγελία μου;r27.0 Πίνακα LCD M270HW01 V0 πλοίο;
Α: Η παραγγελία αποστέλλεται εντός 1-2 εργάσιμων ημερών μετά την παραλαβή της πληρωμής.
Ε: Μπορείτε ναΣτ27.0Πίνακα LCD M270HW01 V0 πριν την αποστολή;
Α: Μην ανησυχείτε, το AUO LCD μας M270HW01 V0 δοκιμάστηκε εντάξει πριν από την αποστολή
Ε: Τι συνέβη;αν Το AUO M270HW01 V0 που έλαβα δεν μπορεί να λειτουργήσει;
Πριν την παραγγελία:
Για το αντικείμενο και την τιμή αποστολής:
Μεταφορά και Συσκευή:
Συνδετήρας καρφιτσών οθόνης 1920X1080 FHD 81PPI 30 lap-top AUO M270HW01 V0 LCD 0
3) Αποδεκτή αποστολή: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, Αεροπορικές μεταφορές, Θαλάσσιες μεταφορές
* Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για οποιαδήποτε ερώτηση ή ειδικές απαιτήσεις.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%