| Αριθμός μοντέλου: | LQ121S1LG73 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες Συσκευασίας: | Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| ΑΙΧΜΗΡΗ ΟΘΌΝΗ LQ121S1LG73 LCD | |
| κατασκευαστής | ΑΙΧΜΗΡΟΣ |
| μέγεθος οθόνης | 12.1inch |
| Τύπος οθόνης | LCM, α-Si tft-LCD |
| Ψήφισμα | 800 (RGB) ×600 SVGA 82PPI |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | RGB κάθετο λωρίδα |
| Μέγεθος επίδειξης | 246 (οριζόντιο) ×184.5 (κάθετο) χιλ. |
| φυσική περιοχή | 265 (οριζόντιο) × 205 (κατακόρυφος) × 10 (πάχος) χιλ. |
| Αντίθεση | Μεταλλίνη, σκληρό επίστρωμα (3H) |
| Επίδειξη | 450 cd/m ² (τύπος.) |
| Γωνία εξέτασης | 80/80/60/60 (τύπος.) (CR≥10) |
| τρόπος επίδειξης | TN, κανονικά άσπρος, μεταδιδόμενη |
| Αριθμός χρώματος | 16.7M, 100% sRGB |
| Χρόνος αντίδρασης | 30 (τύπος.) (Tr+Td) |
| Τύπος Backlight | WLED, ώρες 50K, με τον οδηγό των οδηγήσεων |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | 60Hz |
| Λειτουργία αφής | Καμία αφή |
| Βάρος επιτροπής | 550g (μέγιστο) |
| Σήμα | 20 καρφίτσες LVDS (1 CH, οκτάμπιτο), τερματικό |
| τάση κίνησης | 3.3V (τύπος.) |
| εργασία | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 80 λειτουργούσα θερμοκρασία °C: -30 ~ 80 °C |