SHARP Vertical Stripe 15,6 Inch LCD Panel LQ156T3LW02 1366*768 LCD ΟΘΟΝΗ
Επωνυμία: SHARP
Αριθμός μοντέλου: LQ156T3LW02
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ
Πρότυπο επιτροπής:
LQ156T3LW02
Μέγεθος επιτροπής:
15.6inch
Ψήφισμα:
1366 (RGB) ×768 WXGA 100PPI
Περιοχή επίδειξης:
344,232 × 193,536 (H×V)
Φωτεινότητα:
400 (τύπος.)
Γωνία εξέτασης:
85/85/85/85 (λεπτό) (CR≥10)
Βάθος χρώματος:
16.7M, 76% NTSC
εφαρμογή:
Τυχερό παιχνίδι
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Περιγραφή προϊόντος
SHARP Κάθετη λωρίδα 15,6 ιντσών οθόνη LCD LQ156T3LW02 1366*768 LCD ΟΘΟΝΗ
SHARP ΟΘΟΝΗ LCD LQ156T3LW02
κατασκευαστής ΑΙΧΜΗΡΟΣ
Ονομα μοντέλου LQ156T3LW02
Μέγεθος οθόνης 15,6 ιντσών
Τύπος οθόνης LCM, a-Si TFT-LCD
Διαμόρφωση pixel Κάθετη λωρίδα RGB
Περίγραμμα (mm) 363,8 × 215,9 × 11,3 (Υ×V×Β)
επιφάνεια Ματ, σκληρή επίστρωση (3H)
Λάμψη 400 (Τυπ.)
Καλή θέα στο Συμμετρία
λειτουργία προβολής ASV, Κανονικά Μαύρο, Μετακλαστικό
Αριθμός χρώματος 16,7 εκατ., 76% NTSC
Τύπος οπίσθιου φωτισμού WLED, με πρόγραμμα οδήγησης LED
Που χρησιμοποιείται για Παιχνίδι
Ρυθμός ανανέωσης 60Hz
Λειτουργία αφής Καμια επαφη
σύστημα σήματος LVDS (1 κανάλι, 8 bit)
LQ156T3LW02 ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
LQ156T3LW02 Προσοχή:
2. Ελέγξτε το μέγεθος και την ανάλυση της οθόνης LCD.
3. Ελέγξτε την υποδοχή δεδομένων (14pin, 20pin, 30pin (SML) ,40pin (S,M,L), 50pin 60pin ) και τη θέση
4. Ελέγξτε τα εικονοστοιχεία φυσικής ανάλυσης της οθόνης LCD.
LQ156T3LW02 portant:
LQ156T3LW02Αποστολή:
(Παρακαλώ σημειώστε: εργάσιμες ημέρες: ΔΕΝ συμπεριλαμβάνεται το Σαββατοκύριακο ούτε οι αργίες.)
  • Προς ΗΠΑ, ΗΒ και Αυστραλία: 7-18 εργάσιμες ημέρες
  • Προς Ρωσία: 25-60 εργάσιμες ημέρες λόγω της ταχυδρομικής αποστολής της Ρωσίας είναι πολύ αργή
Για ταχύτερη παράδοση, επικοινωνήστε μαζί μας για ρητές λεπτομέρειες.
LQ156T3LW02 Πληρωμή και φόρος:
1.Alipay είναι perferred και ασφάλεια
LQ156T3LW02FAQ :
Ε: Πόσο διαρκεί ο πόλεμοςράντι τουSHARP LQ156T3LW02 ?
Α: 90 ημέρες εγγύηση.
Ε: Είστε εργοστασιακή ή εμπορική εταιρεία;
SHARP Vertical Stripe 15,6 Inch LCD Panel LQ156T3LW02 1366*768 LCD ΟΘΟΝΗ 0
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
0%
1 αστέρια
0%