Οθόνη 10,4 in auo tft lcd A104SN03 V0 για ψηφιακή κορνίζα
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: A104SN03 V0
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ
Πρότυπο επιτροπής:
A104SN03 V0
Μέγεθος επιτροπής:
10.4»
Ψήφισμα:
800 (RGB) ×600, SVGA, 96PPI
Περιοχή επίδειξης:
211.2 (W) ×158.4 (Χ) χιλ.
Bezel άνοιγμα:
213.2 (W) ×160.4 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων:
Βάρος επιτροπής:
400±20g
εφαρμογή:
Ψηφιακό πλαίσιο φωτογραφιών/φορητός φορέας DVD
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Περιγραφή προϊόντος
AUOΟΘΟΝΗ LCD A104SN03 V0
Μάρκα πάνελ AUO
Ονομα μοντέλου A104SN03 V0
Μέγεθος οθόνης 10,4"
Τύπος οθόνης a-Si TFT-LCD, μονάδα LCD
Εικονοκύτταρο Τρίγωνο RGB
Μέγεθος οθόνης 211,2 × 158,4 mm (Υ×V)
φυσικός 228,4 (Π) × 175,4 (Υ) × 6,5 (Β) mm
Οπτικό μέγεθος 213,2 (Π) × 160,4 (Υ) mm
Επιφάνεια Ματ, σκληρή επίστρωση
Λάμψη 250 cd/m² (Τύπ.)
Αντίθεση 500:1 (Τύπ.) (TM)
Η καλύτερη γωνία 6 η ωρα
Οπτική λειτουργία TN, συνήθως λευκή οθόνη, μετάδοση
Οπτική γωνία 60/60/40/60 (Τύπος) (CR≥10
απαντώντας 18/12 (Τύπ.)(Tr/Td) ms
Αριθμός των 262K/16,2M, 50% NTSC
Τύπος οπίσθιου φωτισμού 1 τεμ CCFL, 10 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό
Βάρος οθόνης 400±20 γρ
Εφαρμόζω σε ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ
Ρυθμός ανανέωσης 60Hz
Λειτουργία αφής Καμια επαφη
σύστημα σήματος TTL (1 ch, 6/8-bit) + SPI, 60 pin, FPC
Τάση τροφοδοσίας 3,3/11/15/-7V (Τύπος)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Το μέγιστο Λειτουργία: -10 ~ 60 °C;Αποθήκευση: -20 ~ 70 °C
Η εταιρεία μας έχει ένα ισχυρό πλεονέκτημα σε αυτό το προϊόν
1) Τα προϊόντα μας είναι όλα νέα και πρωτότυπα και υποστηρίζουν δοκιμές.
2) Εάν πρέπει να δοκιμάσετε το δείγμα, μπορώ να το στείλω εντός 2 ημερών.
3) Έχουμε 10 χρόνια εμπειρίας στο LCD Diplay και λειτουργούμε με καλή πίστη.
A104SN03 V0 Στοιχεία πληρωμής:
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB,CIF,EXW;
Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T.PayPal,Western Union, Μετρητά.
Οθόνη 10,4 in auo tft lcd A104SN03 V0 για ψηφιακή κορνίζα 0
A104SN03 V0 Τρόπος αποστολής:
Α: Η παραγγελία θα αποσταλεί εντός 2-3 εργάσιμων ημερών από την παραλαβή της πληρωμής σας.
Α: Σε γενικές γραμμές, θα χρειαστούν 3-8 ημέρες στο χέρι σας από την DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Α: Ναι! μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την πιστωτική σας κάρτα μέσω του λογαριασμού σας στο Paypal.
Ε: Πόσο καιρό είναι η εγγύηση;
Α: Προσφέρουμε εγγύηση 90 ημερών.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%