Πίνακας LCD auo 4,3 ιντσών A043FL02 V1
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: A043FL02 V1
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό κουτί συσκευασίας
Κίνα
Μοντέλο πίνακα:
A043FL02 V1
Μέγεθος πίνακα:
4.3»
Ανάλυση:
480 (RGB) ×272, WQVGA, 128PPI
Περιοχή εμφάνισης:
95.04 (W) ×53.856 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιγράμματος:
104,8 (Π) × 66,5 (Υ) mm
Οθόνη αφής:
Αφή -κυττάρων
Βάρος επιτροπής:
TBD
Εφαρμογή:
Φορητό PMP ναυσιπλοΐας/MP3
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 Μονάδες/Μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
AUOΟΘΟΝΗ LCDA043FL02 V1
Μάρκα πάνελ Innolux
Μοντέλο πίνακα A043FL02 V1
Μέγεθος πίνακα 4,3"
Τύπος πίνακα a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή pixel Κάθετη λωρίδα RGB
Περιοχή εμφάνισης 95,04 × 53,856 mm (Υ×V)
Επιφάνεια Ματ (Θολή 25%), Σκληρή επίστρωση (3Η)
Λάμψη 400 cd/m² (Τύπ.)
Αναλογία αντίθεσης 300 : 1 (Τύπ.) [Μετάδοση]
Οπτική γωνία 60/60/40/55 (Τύπος) (CR≥10)
Λειτουργία προβολής TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό
Χρόνος απόκρισης 15/20 (Τύπ.)(Tr/Td) ms
Χρώματα εμφάνισης 16,7 εκ
Τύπος λαμπτήρα 7S1P WLED, 10 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό
Συχνότητα 60Hz
Οθόνη αφής Χωρίς
Βάρος πίνακα 56,0 γρ
Διεπαφή σήματος Παράλληλο RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , FPC , 50 pin
Τάση εισόδου 3,3 V (Τυπ.)
περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C ;Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 80 °C
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να απαντήσουμε σε οποιεσδήποτε ερωτήσεις έχετε, επικοινωνήστε μαζί μας
1: Οι παραγγελίες υποβάλλονται σε έγκαιρη επεξεργασία μετά την επαλήθευση πληρωμής.
Πίνακας LCD auo 4,3 ιντσών A043FL02 V1 0
Θα στείλουμε τα προϊόντα σας εντός 1-5 εργάσιμων ημερών μετά την εκκαθάριση της πληρωμής.
A043FL02 V1 Σημείωση:
5. Ανοίξτε μια διαφωνία προτού η επικοινωνία σημαίνει εγκατάλειψη της υπηρεσίας μετά την πώληση.
Υπενθύμιση A043FL02 V1:
Α: Ναι, μπορούμε να το κάνουμε για εσάς αν χρειαστεί.
Ε: Πώς να παραγγείλω εάν δεν γνωρίζω τον αριθμό του πάνελ lcd;
Ε: Ποια είναι η διαφορά μεταξύ της αρχικής οθόνης LCD και της συμβατής οθόνης LCD;
Ε: Τι θα συμβεί αν το πάνελ lcd A043FL02 V1 Έλαβα δεν μπορώ να λειτουργήσω;
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%