21.5 ίντσες M215HJK-L3B LCD οθόνη Πίνακα οθόνης 1920*1080 LCD οθόνη
Επωνυμία: Innolux
Αριθμός μοντέλου: M215HJK-L3B
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 1 τμχ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό κουτί συσκευασίας
Κίνα
Πρότυπο πάνελ:
M215HJK-L3B
Μέγεθος πίνακα:
21.5»
Απόφαση:
1920 (RGB) ×1080, FHD 102PPI
Ενεργός χώρος:
476.064 (W) ×267.786 (Χ) χιλ.
Θεραπεία:
Σκληρή επικάλυψη (6H)
Μέγεθος περίγραμμα:
499.48 ((W) × 291.24 ((H) × 16.11 ((D) mm
Τρόπος εργασίας:
MVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό.
Εφαρμογή:
Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας
Βαθμό χρώματος:
16.7M 72% NTSC
Πίσω φωτισμός:
WLED, 40K ώρες, χωρίς οδηγό
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 Μονάδες/Μονάδες ανά μήνα
Επισημαίνω:
Πίνακας οθόνης LCD A040FL02 V2
παράλληλη οθόνη LCD RGB
οθόνη AUO LCD 4
Περιγραφή προϊόντος
Ετικέτα Innolux
Πρότυπο P/N M215HJK-L3B
Διαγώνιο μέγεθος 21.5"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος 476.064 ((W) × 267.786 ((H) mm
Άνοιγμα κούτσουρου -
Θεραπεία Σκληρή επικάλυψη (6H)
Φωτεινότητα 250 cd/m2 (Τύπος)
Αντιδιαστολή 3000: 1 (Τύπος) (TM)
Γωνία θέασης 89/89/89/89 (τύπος)
Ανταπόκριση 20/5 (Τύπος) (Tr/Td) ms
Καλή θέα στο Συμμετρία
Βαθμό χρώματος 16.7M 72% NTSC
Χρησιμοποιείται για Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας
Ταχύτητα ανανέωσης 60 Hz
Εικόνα αφής PCAP, I2C/USB
Τύπος σήματος Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 30 πινώνΣυνδετήρας
Προμήθεια τάσης 5.0V (τύπος.)
Μαξ. Αξιολόγηση Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C
M215HJK-L3B Πληρωμή και φόροι:
21.5 ίντσες M215HJK-L3B LCD οθόνη Πίνακα οθόνης 1920*1080 LCD οθόνη 0
M215HJK-L3B αποστολή:
Συνήθως θα προετοιμάσουμε και θα στείλουμε τα αγαθά σας μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες.
Παρακαλώ ελέγξτε αν το αντικείμενο σας είναι σε καλή κατάσταση κατά την παραλαβή του.
Εγγύηση M215HJK-L3B
Συμφωνείτε με όλες τις παραπάνω πολιτικές όταν παραγγείλετε!
M215HJK-L3B FAQ:
Α: Φυσικά!Αν κάνετε μεγάλη παραγγελία, θα σας δώσουμε έκπτωση.
Α: Ναι, μπορούμε. Ενημερώστε μας πριν την αποστολή.
Α: Δέχουμε T / T, Paypal, Western Union.
Ε: Πόσο είναι η εγγύηση;
Α: Προσφέρουμε εγγύηση 90 ημερών.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
0%