Οθόνη LCD A050FW01 V2 5,0 ιντσών με σκληρή επίστρωση AUO LCD
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: A050FW01 V2
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό κουτί συσκευασίας
Κίνα
Μοντέλο:
A050FW01 V2
Διαγώνιο μέγεθος:
5,0 ιντσών
Μορφή pixel:
480(RGB)×272 [WQVGA] 109 PPI
Ενεργή περιοχή:
110,88 (Η) × 62,832 (V) mm
Περίγραμμα Δημ.:
鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆
Περιοχή Bezel:
113,48(H)×65,43(V) mm
Βάρος:
78,6 g (Τύπ.)
Σχεδιασμένο για:
Φορητή πλοήγηση / MP3 PMP
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 Μονάδες/Μονάδες ανά μήνα
Επισημαίνω:
Πίνακας οθόνης LCD A050FW01 V2
400cd/m2 Πίνακας οθόνης LCD
Οθόνη LCD AUO με σκληρή επίστρωση
Περιγραφή προϊόντος
A050FW01 V2 Πίνακας οθόνης LCD rgb stripe auo οθόνη LCD
AUO οθόνη υγρού κρυστάλλουΟθόνηA050FW01 V2
Μάρκα πάνελ AUO
Μοντέλο πίνακα A050FW01 V2
Μέγεθος οθόνης 5,0 ίντσες
Τύπος πίνακα LCM, a-Si TFT-LCD
Διαμόρφωση pixel Κάθετες ράβδοι RGB
Μέγεθος οθόνης 110,88× 62,832 mm (Υ×V)
ορατό μέγεθος 113,48× 65,43 mm (Υ×V)
φυσική διάσταση 120,7 × 75,8 × 4,61 mm (Υ×V×Β)
επιφάνεια Σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα (cd/m²) 400 (Τυπ.)
Αναλογία αντίθεσης 300 : 1 (Τύπ.) [Μετάδοση]
Οπτική γωνία 60/60/40/60 (Τύπος) (CR≥10)
ταχύτητα απόκρισης 15/20 (Τύπ.)(Tr/Td) ms
Οπτική λειτουργία TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό
Αριθμός χρωμάτων 16,7 εκ
Τύπος οπίσθιου φωτισμού WLED [7S2P], χωρίς πρόγραμμα οδήγησης
ρυθμός ανανέωσης 60Hz
βάρος οθόνης 78,6 g (Τύπ.)
σύστημα σήματος 50 pin Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , FPC
Τάση τροφοδοσίας 3,3 V (Τυπ.)
μέγιστη βαθμολογία Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 60 °C ;Θερμοκρασία αποθήκευσης: -10 ~ 70 °C
Ποιότητα A050FW01 V2:
1. Οι οθόνες LCD που αγοράζετε είναι όλες 100% αυθεντικές.
2. Το απόθεμα αγαθών μας είναι πολύ επαρκές και αποστέλλεται εντός 48 ωρών.
4. Ο βαθμός προϊόντος παρέχει βαθμό Α (τέλεια)
Οθόνη LCD A050FW01 V2 5,0 ιντσών με σκληρή επίστρωση AUO LCD 0
Συσκευασία A050FW01 V2:
το δέμα θα συσκευαστεί καλά με σακούλα φούσκα + γερό κουτί. Μην ανησυχείτε.
A050FW01 V2 Αποστολή:
7-15 εργάσιμες ημέρες στις ΗΠΑ, Αποστολή με USPS με αριθμό κομματιού.
A050FW01 V2 Εγγύηση:
1.- Εγγύηση 90 ημερών..
Ε: Πώς ναΣειρά AUOπάνελ lcdA050FW01 V2?
Α: Δεχόμαστε το T/T, Western Union, paypal.
Α: 90 ημέρες.
Ε: μπορείς να δηλώσεις χαμηλό πρπάγος μου 5.0ιντσών TFT-LCD A050FW01 V2 κατά την αποστολή;
Α: Ναι, ενημερώστε μας την τιμή που θέλετε.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%