23.8» η αντικατάσταση COF επίδειξης οθόνης οργάνων ελέγχου LC238LF1L LCD ενσωμάτωσε 8 τσιπ πηγής
Επωνυμία: PANDA
Αριθμός μοντέλου: LC238LF1L
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό κουτί συσκευασίας
Κίνα
Πρότυπο επιτροπής:
LC238LF1L
Μέγεθος επιτροπής:
23,8"
Ψήφισμα:
1920(RGB)×1080, FHD, 92 PPI
Περιοχή επίδειξης:
527,04 (Π) × 296,46 (Υ) mm
Μέγεθος περιγράμματος:
534,04(Π)×307,76(Υ)×1,08(Β) mm
Ολοκληρωμένο κύκλωμα οδηγών:
COF Ενσωματωμένα τσιπ 8 πηγών
Βάρος:
430 γρ. (Μέγ.)
Εφαρμογή:
Όργανο ελέγχου υπολογιστών γραφείου
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 Μονάδες/Μονάδες ανά μήνα
Επισημαίνω:
LC238LF1L οθόνη οργάνων ελέγχου LCD
92PPI οθόνη οργάνων ελέγχου LCD
Αντικατάσταση επίδειξης οθόνης COF LCD
Περιγραφή προϊόντος
Οθόνη LC238LF1L της PANDA LCD
Κατασκευαστής PANDA
Πρότυπο όνομα LC238LF1L
Μέγεθος οθόνης 23,8 ίντσα
Τύπος οθόνης ΚΥΤΤΑΡΟ, α-Si tft-LCD
Ρύθμιση RGB κάθετο λωρίδα
Ενεργός περιοχή (χιλ.) 527.04 × 296,46 (H×V)
Περίληψη (χιλ.) 534.04 × 307,76 × 1,08 (H×V×D)
Επεξεργασία Αντιθαμπωτικός (ελαφριά ομίχλη 25%), σκληρό επίστρωμα (3H)
Φωτεινότητα 0 cd/m ²
Αναλογία αντίθεσης 1000: 1 (τύπος.) (TM)
Γωνία εξέτασης 89/89/89/89 (τύπος.) (CR≥10)
Απάντηση 14 (τύπος.) (Γ στο Γ) κα
Καλή άποψη Συμμετρία
Τρόπος εργασίας FFS, κανονικά μαύρος, μεταδιδόμενο
Πάχος γυαλιού 0.40+0.40 χιλ.
Μεταβιβασιμότητα 5.0% (τύπος.) (με τον πολωτή)
Βάθος χρώματος 16.7M 72% NTSC
Backlight Κανένα B/L
Βάρος 430g (μέγιστο)
Σχεδιασμένος για Όργανο ελέγχου υπολογιστών γραφείου
Αναζωογονήστε το ποσοστό 60Hz
Οθόνη επαφής Χωρίς
Τύπος σημάτων LVDS (2 CH, οκτάμπιτα), συνδετήρας 30 καρφίτσες
Ανεφοδιασμός τάσης 5.0V (τύπος.)
Μέγιστες εκτιμήσεις Temp αποθήκευσης.: -20 ~ 60 λειτουργούντα Temp °C.: 0 ~ 50 °C
LC238LF1L οδηγίες αγορών:
3. Για την επισκευή και την αντικατάσταση, εάν δεν εξοικειώνεστε με το LCD, pls.contact εμείς πρώτα!
4. Εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις για το φορτίο και την τιμή, παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με.
6. Είμαστε εργοστάσιο. Υποστηρίζουμε τα προσαρμοσμένα προϊόντα εάν έχετε τη μεγάλη ποσότητα.
23.8» η αντικατάσταση COF επίδειξης οθόνης οργάνων ελέγχου LC238LF1L LCD ενσωμάτωσε 8 τσιπ πηγής 0
LC238LF1L αποστολή:
Εντούτοις, εάν θέλετε να επιστρέψετε το στοιχείο, παρακαλώ ακολουθήστε αυτές τις οδηγίες:
1. Σαν αρμόδιο πωλητή, θα δοκιμάσουμε το καλύτερό μας για να λύσουμε κάθε πρόβλημα.
Θα σας βοηθήσω να λύσετε το πρόβλημα το συντομότερο δυνατό.
στάση 4.We πίσω από τα όλα προϊόντα μας με μια χρηματικών επιστροφών ή ανταλλαγής εγγύηση ημέρας 30.
LC238LF1L FAQ:
Q: Εγώ δεν βρίσκει το LCD που ψάχνω στον ιστοχώρο, τι πρέπει εγώ να κάνω;
Α: Μπορείτε να μας δώσετε μερικές εικόνες, έχουμε πολύ LCD από τα ράφια.
Q: Ποιος είναι ο διαφορετικός μεταξύ της αρχικής επιτροπής αφής και της συμβατής οθόνης αφής;
Α: Μην το ανησυχήστε. Η συμβατή επιτροπή αφής έχει την ίδια λειτουργία με αρχική.
Q: Πόσο καιρό θα λάβω τα αγαθά LC238LF1L μου;
Α: Κατά γενική ομολογία, θα πάρει 3-8days στο χέρι σας από DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Πώς να κάνει την πληρωμή για την κινητή επίδειξη LC238LF1L της PANDA;
Α: Δεχόμαστε T/T, Paypal, Δυτική Ένωση.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
0%
1 αστέρια
0%