LM185TT4A PANDA 18,5 ίντσα 1366 (RGB) ×768 ενότητα οθόνης οργάνων ελέγχου LCD
Επωνυμία: PANDA
Αριθμός μοντέλου: LM185TT4A
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό κουτί συσκευασίας
Κίνα
Πρότυπο P/N:
LM185TT4A
Διαγώνιο μέγεθος:
18,5"
Ψήφισμα:
1366 (RGB) ×768, WXGA 84PPI
Ενεργός περιοχή:
409,8 (Π) × 230,4 (Υ) mm
Bezel άνοιγμα:
413.4 (W) ×234.0 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων:
430.37 (W) ×254.6 (Χ) ×11 (Δ) ΧΙΛ.
Μάζα:
1.22Kgs (τύπος.)
Χρησιμοποιημένος για:
Lap-top/τυχερό παιχνίδι
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 Μονάδες/Μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
Οθόνη LM185TT4A της PANDA LCD
Εμπορικό σήμα PANDA
Πρότυπο LM185TT4A
Διαγώνιο μέγεθος 18,5 ίντσα
Τύπος α-Si tft-LCD, LCM
Διαμόρφωση RGB κάθετο λωρίδα
Ενεργός περιοχή 409.8 (Χ) ×230.4 (Β) χιλ.
Bezel περιοχή 413.4 (Χ) ×234.0 (Β) χιλ.
Επεξεργασία Αντιθαμπωτικό, σκληρό επίστρωμα (3H)
Φωτεινότητα 200 cd/m ² (τύπος.)
Αναλογία αντίθεσης 600:1 (τύπος.) (TM)
Κατεύθυνση άποψης 6 η ώρα
Χρόνος απόκρισης 5 (τύπος.) (Tr+Td)
Γωνία εξέτασης 45/45/20/45 (τύπος.) (CR≥10)
Λειτουργών τρόπος TN, κανονικά άσπρος, μεταδιδόμενη
Χρώμα υποστήριξης 16.7M 72% NTSC
Πηγή φωτός WLED [10S4P], ώρες 30K, οδηγός W/O
Βάρος 1.22Kgs (τύπος.)
Σχεδιασμένος για Όργανο ελέγχου υπολογιστών γραφείου
Ποσοστό πλαισίων 60Hz
Επιτροπή αφής Χωρίς
Τύπος διεπαφών LVDS (1 CH, οκτάμπιτο), συνδετήρας 30 καρφιτσών
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 5.0V (τύπος.)
Περιβάλλον Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0 ~ 50 °C Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
LM185TT4A ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Καλωσορίστε στο κατάστημά μας, πελάτης πρώτα, εμείς θα σας εξυπηρετήσει ολόψυχα!
•1-->The πρότυπο όνομα LCD στο χέρι σας, όπως: LM185TT4A
•2-->Your όνομα φορητών υπολογιστών, όπως: εμπορικό σήμα, συγκεκριμένο πρότυπο
LM185TT4A PANDA 18,5 ίντσα 1366 (RGB) ×768 ενότητα οθόνης οργάνων ελέγχου LCD 0
LM185TT4A στέλνοντας:
(Παρακαλώ σημειώστε: επιχείρηση/εργάσιμες ημέρες: Εξαιρέσει του Σαββατοκύριακου ούτε των διακοπών.)
Για τη γρηγορότερη παράδοση, παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με για τις σαφείς λεπτομέρειες.
2.Please σιγουρεύονται η στέλνοντας διεύθυνσή ότι σας είναι η σωστή.
LM185TT4A επιστροφή:
LM185TT4A FAQ:
Q: Δέχεστε τις διαταγές δειγμάτων LM185TT4A;
Α: Φυσικά! η διαταγή δειγμάτων είναι ευπρόσδεκτη!
Α: Ναι! μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την πιστωτική κάρτα σας μέσω του απολογισμού Paypal σας.
Q: Πόσο καιρό είναι η εξουσιοδότηση;
Α: Προσφέρουμε την εξουσιοδότηση 90days.
Α: Κατά γενική ομολογία, θα πάρει 3-8days στο χέρι σας από DHL/FEDEX/UPS/TNT.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%