3.5inch οθόνης ψηφιακή βιντεοκάμερων επίδειξη ναυσιπλοΐας επιτροπής A035QN02 V4 φορητή
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: A035QN02 V4
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό κουτί συσκευασίας
Κίνα
Πρότυπο όνομα:
A035QN02 V4
Μέγεθος οθόνης:
3,5 ίντσα
Ψήφισμα:
320 (RGB) ×240 [QVGA] 115PPI
Ενεργός περιοχή (χιλ.):
70.08 × 52,56 χιλ. (H×V)
Bezel άνοιγμα:
73.05 (W) ×55.55 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων:
76.9×63.9 ×4.27 χιλ.
Οθόνη αφής:
4-καλώδιο ανθεκτική οθόνη αφής
Εφαρμογή:
Φορητή φορητή τηλεφωνική ψηφιακή ακόμα κάμερα ναυσιπλοΐας VOIP ψηφιακό τηλεοπτικό τηλέφωνο CameraVOI
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 Μονάδες/Μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
Εμπορικό σήμα AUO
Πρότυπο όνομα A035QN02 V4
Μέγεθος οθόνης 3,5 ίντσα
Τύπος οθόνης α-Si tft-LCD, ενότητα LCD
Σχήμα εικονοκυττάρου RGB τρίγωνο
Επιφάνεια Σκληρό επίστρωμα (3H)
Φωτεινότητα 350 (τύπος.)
Καλύτερη γωνία 6 η ώρα
Οπτικός τρόπος TN, κανονικά άσπρη επίδειξη, μεταδιδόμενη
Γωνία εξέτασης 60/60/50/55 (τύπος.) (CR≥10)
απάντηση 10/15 (τύπος.) (Tr/Td) κα
Αριθμός 262K, 60% NTSC
Τύπος Backlight 6S1P WLED, ώρες 10K, κανένας οδηγός
Βάρος οθόνης 40.0g
Αναζωογονήστε το ποσοστό 60Hz
Χρησιμοποιημένος για Φορητή τηλεφωνική ψηφιακή ακόμα κάμερα ναυσιπλοΐας VOIP ψηφιακά βιντεοκάμερα
σύστημα σημάτων Παράλληλος RGB (1 CH, 6 μπιτ) + SPI, 54 καρφίτσες FPC
Τάση ανεφοδιασμού 3.3V (τύπος.)
Μέγιστος Θερμοκρασία εργασίας: -20 ~ 70 °C Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C
Σύμφωνα με τα διάφορα αιτήματα των πελατών,
μπορούμε να ταιριάξουμε με όλα τα εξαρτήματα που συμπεριλαμβανομένου του πίνακα οδηγών,
οθόνη επαφής, οδηγήσεων backlight & καλώδια LVDS. TFT LCD,
Επιτροπή LCD, επίδειξη LCD, οθόνη LCD, όργανο ελέγχου LCD,
Ενότητα LCD από 2,2 ίντσα σε 88 ίντσα.
Ποιότητα που υπόσχεται, αρχική, γρήγορη παράδοση 100%,
επίσης απολαύστε την εγγύηση ενός έτους!
A035QN02 V4 FAQ:
Q: Πώς να διατάξει AUO A035QN02 V4;
Α: Δεχόμαστε T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
Q: Πότε θα στείλει τη διαταγή μου A035QN02 V4;
Α: Η διαταγή στέλνεται μέσα σε 1-2 εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβε την πληρωμή.
Q: Πόσο καιρό η εξουσιοδότηση 3,5 ίντσας tft-LCD A035QN02 V4;
Α: 90 ΗΜΕΡΕΣ.
3.5inch οθόνης ψηφιακή βιντεοκάμερων επίδειξη ναυσιπλοΐας επιτροπής A035QN02 V4 φορητή 0
3) Η ναυτιλία δέχτηκε: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, ΕΝΑΈΡΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΆ, ΦΟΡΤΊΟ ΘΆΛΑΣΣΑΣ
5 αστέρια
100%
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%