A070VW01 V1 με τον πίνακα 800*480 LCD οδηγών επιδεικνύει την επιτροπή οθόνης 7 ίντσας CCFL LCD
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: A070VW01 V1
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό κουτί συσκευασίας
Κίνα
Πρότυπο P/N:
A070VW01 V1
Διαγώνιο μέγεθος:
7,0"
Ψήφισμα:
800 (RGB) ×600, SVGA, 133PPI
Μέγεθος επίδειξης:
152.4 (W) ×91.44 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων:
165 (W) ×104 (Χ) ×6.3 (Δ) ΧΙΛ.
Φωτεινότητα:
400 cd/m² (Τύπ.)
Γωνία εξέτασης:
60/60/40/60 (τύπος.) (CR≥10)
Εφαρμογή:
Οθόνη αυτοκινήτου
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Περιγραφή προϊόντος
ΟΘΌΝΗ A070VW01 V1 AUO LCD
Εμπορικό σήμα επιτροπής AUO
Πρότυπο όνομα A070VW01 V1
Μέγεθος οθόνης 7,0 ίντσα
Τύπος οθόνης LCM, α-Si tft-LCD
Σχήμα εικονοκυττάρου RGB κάθετο λωρίδα
Bezel άνοιγμα 154.6 (W) ×93.64 (Χ) χιλ.
Επεξεργασία Αντιθαμπωτικός (ελαφριά ομίχλη 5,5%)
Φωτεινότητα 400 (τύπος.)
Αντίθεση 300:1 (τύπος.) (TM)
Καλύτερη γωνία 6 η ώρα
Λειτουργών τρόπος TN, κανονικά άσπρη επίδειξη, μεταδιδόμενη
Απάντηση 12/18 (τύπος.) (Tr/Td)
Αριθμός 262K
Τύπος Backlight 1 PC CCFL, ώρες 10K, χωρίς οδηγό
Βάρος οθόνης 190±10g
Ισχύστε για 16.7M
Σχεδιασμένος για Αυτοκίνητη επίδειξη
Λειτουργία αφής Καμία αφή
Σύστημα σημάτων TTL (1 CH, 6 μπιτ), 50 καρφίτσες, FPC
Τάση ανεφοδιασμού 3.3/8.8/15/-10V (τύπος.) (VCC/AVDD/VGH/VGL)
Προσοχή A070VW01 V1:
2. Παρακαλώ ελέγξτε το μέγεθος και το ψήφισμα οθόνης LCD.
3. Παρακαλώ ελέγξτε το συνδετήρα στοιχείων (14pin, 20pin, 30pin (S Μ Λ), 40pin (S, Μ, Λ), 50pin 60pin) και τη θέση
4. Παρακαλώ ελέγξτε τα φυσικά εικονοκύτταρα ψηφίσματος της οθόνης LCD.
A070VW01 V1 για τη ναυτιλία:
A070VTN06.6 για τα αγαθά:
A070VW01 V1 για την επιστροφή:
Η επιστροφή των αγαθών, παρακαλώ κρατά τον αρχικό ήχο συσκευασίας
A070VW01 V1 άλλες πολιτικές:
Εάν χρειαστείτε πολλή ποσότητα, παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με, θα σας δώσει μια ευνοϊκή τιμή.
Δεν είμαστε αρμόδιοι για όλους τους φόρους και τους εισαγωγικούς δασμούς.
A070VW01 V1 FAQ:
Q: Πώς να κάνει την πληρωμή A070VW01 V1;
Α: Δεχόμαστε T/T, Paypal, Δυτική Ένωση.
Α: Η διαταγή θα σταλεί μέσα σε 2-3 εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβε την πληρωμή σας.
Α: Ναι. pls μας ενημερώστε πρίν στέλνει.
Q: Πόσο καιρό είναι η εξουσιοδότηση;
Α: Προσφέρουμε την εξουσιοδότηση 90 ημερών.
A070VW01 V1 με τον πίνακα 800*480 LCD οδηγών επιδεικνύει την επιτροπή οθόνης 7 ίντσας CCFL LCD 0
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%