Επίδειξη 7 LCD οθόνη επιτροπής καρφιτσών LCD ίντσας A070VW04 V0 800*480 60
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: A070VW04 V0
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό κουτί συσκευασίας
Κίνα
Πρότυπο P/N:
A070VW04 V0
Διαγώνιο μέγεθος:
7,0"
Ψήφισμα:
800 (RGB) ×600, SVGA, 133PPI
Ενεργός περιοχή:
152.4 (W) ×91.44 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων:
164 (W) ×103 (Χ) ×5.4 (Δ) ΧΙΛ.
Αντίθεση:
400:1 (Τύπ.) (TM)
Απάντηση:
12/18 (τύπος.) (Tr/Td) κα
Χρησιμοποιημένος για:
Ψηφιακό φορητό DVD φωτογραφιών PMP φορέων MP3 πλαισίων
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Περιγραφή προϊόντος
ΟΘΌΝΗ A070VW04 V0 AUO LCD
Εμπορικό σήμα επιτροπής AUO
Πρότυπο όνομα A070VW04 V0
Μέγεθος οθόνης 7,0 ίντσα
Τύπος οθόνης α-Si tft-LCD, ενότητα LCD
Σχήμα εικονοκυττάρου RGB κάθετο λωρίδα
Bezel άνοιγμα 154.6 (W) ×93.44 (Χ) χιλ.
Επιφάνεια Μεταλλίνη, σκληρό επίστρωμα (3H)
Φωτεινότητα 200 cd/m ² (τύπος.)
Αντίθεση 400:1 (τύπος.) (μετάδοση)
Οπτικός τρόπος TN, κανονικά άσπρη επίδειξη, μεταδιδόμενη
Γωνία εξέτασης 70/70/70/70 (τύπος.) (CR≥10)
Τύπος Backlight 3S7P WLED, ώρες 10K, χωρίς οδηγό
Βάρος οθόνης 154±14g
Ισχύστε για 16.7M
Λειτουργία αφής Χωρίς
Σύστημα σημάτων Παράλληλος RGB (1 CH, οκτάμπιτο) + SPI, 60 καρφίτσες, FPC
Τάση ανεφοδιασμού 3.3/11/18/-7V (τύπος.) (VCC/AVDD/VGH/VGL)
Μέγιστος Θερμοκρασία εργασίας: 0 ~ 60 °C Θερμοκρασία αποθήκευσης: -10 ~ 70 °C
Προσοχή A070VW04 V0:
2. Παρακαλώ ελέγξτε το μέγεθος και το ψήφισμα οθόνης LCD.
3. Παρακαλώ ελέγξτε το συνδετήρα στοιχείων (14pin, 20pin, 30pin (S Μ Λ), 40pin (S, Μ, Λ), 50pin 60pin) και τη θέση
4. Παρακαλώ ελέγξτε τα φυσικά εικονοκύτταρα ψηφίσματος της οθόνης LCD.
Πληρωμή και φόροι A070VW04 V0:
1. Συστήνουμε Alipay για να είμαστε ασφαλέστερο.
A070VW04 V0 για τη μεταφορά:
1: Ο παραλήπτης πρέπει να είναι το πλήρες όνομα της επιχείρησης ή πλήρες όνομα.
4: Εάν μια αμοιβή εκτελωνισμού υφίσταται, ο αγοραστής την αντέχει.
Επιστροφή A070VW04 V0:
A070VW04 V0 FAQ:
Q: Εάν τοποθετήσω τη διαταγή τώρα, πότε θα στείλετε τα αγαθά A070VW04 V0;
Α: Η διαταγή θα σταλεί μέσα σε 2-3 εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβε την πληρωμή σας.
Α: Φυσικά! Εάν κάνετε μια μεγάλη διαταγή, θα σας δώσουμε μια έκπτωση.
Α: Κατά γενική ομολογία, θα πάρει 3-8days στο χέρι σας από DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Α: Δεχόμαστε T/T, Paypal, Δυτική Ένωση.
Επίδειξη 7 LCD οθόνη επιτροπής καρφιτσών LCD ίντσας A070VW04 V0 800*480 60 0
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%