RGB πίνακας 7 ελεγκτών διεπαφών 60 καρφιτσών tft-LCD οθόνη ίντσας 800*480 A070VW04 V2 LCD
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: A070VW04 V2
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό κουτί συσκευασίας
Κίνα
Πρότυπο P/N:
A070VW04 V2
Διαγώνιο μέγεθος:
7,0"
Ψήφισμα:
800 (RGB) ×480, WVGA, 133PPI
Ενεργός περιοχή:
152.4 (W) ×91.44 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων:
164 (W) ×103 (Χ) ×5.4 (Δ) ΧΙΛ.
Αντίθεση:
400:1 (Τύπ.) (TM)
Απάντηση:
12/18 (τύπος.) (Tr/Td) κα
Χρησιμοποιημένος για:
Ψηφιακό φορητό DVD φωτογραφιών PMP φορέων MP3 πλαισίων
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Περιγραφή προϊόντος
ΟΘΌΝΗ A070VW04 V2 AUO LCD
Εμπορικό σήμα επιτροπής AUO
Πρότυπο επιτροπής A070VW04 V2
Μέγεθος επιτροπής 7.0»
Τύπος επιτροπής LCM, α-Si tft-LCD
Σχήμα εικονοκυττάρου RGB κάθετο λωρίδα
Bezel άνοιγμα 154.6 (W) ×93.64 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων 164 (Χ) ×103 (Β) ×5.4 (Δ) ΧΙΛ.
Επιφάνεια Μεταλλίνη,
Φωτεινότητα 200 cd/m ² (τύπος.)
Γωνία εξέτασης 70/70/70/70 (τύπος.) (CR≥10)
Τρόπος επίδειξης TN, κανονικά άσπρος, μεταδιδόμενη
Χρώματα επίδειξης 16.7M
Τύπος λαμπτήρων WLED [3S7P], ώρες 10K, κανένας οδηγός
Συχνότητα 60Hz
Βάρος επιτροπής 154±14g
Οθόνη αφής Χωρίς
Διεπαφή σημάτων Παράλληλος RGB (1 CH, οκτάμπιτο) + SPI, 60 καρφίτσες FPC
Τάση εισαγωγής 3.3/11/18/-7V (τύπος.) (VDD/AVDD/VGH/VGL)
Περιβάλλον Λειτουργούντα Temp.: 0 ~ 60 °C Temp αποθήκευσης.: -10 ~ 70 °C
Προσοχή A070VW04 V2:
2. Παρακαλώ ελέγξτε το μέγεθος και το ψήφισμα οθόνης LCD.
3. Παρακαλώ ελέγξτε το συνδετήρα στοιχείων (14pin, 20pin, 30pin (S Μ Λ), 40pin (S, Μ, Λ), 50pin 60pin) και τη θέση
4. Παρακαλώ ελέγξτε τα φυσικά εικονοκύτταρα ψηφίσματος της οθόνης LCD.
Πληρωμή και φόροι A070VW04 V2:
1. Συστήνουμε Alipay για να είμαστε ασφαλέστερο.
A070VW04 V2 για τη μεταφορά:
1: Ο παραλήπτης πρέπει να είναι το πλήρες όνομα της επιχείρησης ή πλήρες όνομα.
4: Εάν μια αμοιβή εκτελωνισμού υφίσταται, ο αγοραστής την αντέχει.
Επιστροφή A070VW04 V2:
A070VW04 V2 FAQ:
Q: Πόσο καιρό είναι η εξουσιοδότηση A070VW04 V2;
Α: 90days εξουσιοδότηση.
Α: Φυσικά! Εάν κάνετε μια μεγάλη διαταγή, θα σας δώσουμε μια έκπτωση.
Α: Φυσικά! η διαταγή δειγμάτων είναι ευπρόσδεκτη!
Α: Κατά γενική ομολογία, θα πάρει 3-8days στο χέρι σας από DHL/FEDEX/UPS/TNT.
RGB πίνακας 7 ελεγκτών διεπαφών 60 καρφιτσών tft-LCD οθόνη ίντσας 800*480 A070VW04 V2 LCD 0
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%