R125NWR3 R3 12.5 ιντσών οθόνη οθόνης 1366*768
Επωνυμία: IVO
Αριθμός μοντέλου: R125NWR3 R3
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: PC 1
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Κίνα
Brand:
IVO
Model P/N:
R125NWR3 R3
Diagonal Size:
12.5"
Απόφαση:
1366 ((RGB) × 768, WXGA 125PPI
Φόρμα pixel:
Βόρεια λωρίδα RGB
Active Area:
275.59(W)×154.94(H) mm
Work Mode:
IPS, Normally Black, Transmissive
Used for:
Laptop
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Περιγραφή προϊόντος
Ετικέτα ΙΒΟ
Πρότυπο P/N R125NWR3 R3
Διαγώνιο μέγεθος 12.5"
Τύπος οθόνης a-Si TFT-LCD, συναρμολόγηση
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Άνοιγμα κούτσουρου -
Μέγεθος περίγραμμα 304.7 ((W) × 210.74 ((H) × 3.9 ((D) mm
Επιφάνεια Αντιφως
Φωτεινότητα 280 cd/m2 (Τύπος)
Αντιδιαστολή 8001 (τύπος) (TM)
Γωνία θέασης 85/85/85/85 (τύπος)
Τρόπος εμφάνισης IPS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό
Καλύτερη θέα Συμμετρία
Χρόνος απόκρισης 25 (τύπος) ((Tr+Td)
Εμφάνιση χρωμάτων 16.7M 50% NTSC
Τύπος λαμπτήρα WLED, 15K ώρες, με LED Driver
Συχνότητα 60 Hz
Εικόνα αφής Επικοινωνία σε κινητό, USB
Στυλ σχήματος -
Εφαρμογή Λάπτοπ
Διασύνδεση σήματος eDP (1 Λωρίδα), eDP1.2, HBR1 (2.7G/Λωρίδα), 30 κόμβοιΣυνδέτης
Τεχνολογία 3.3V (τύπος)
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 60 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C
R125NWR3 R3 Για την εταιρεία:
R125NWR3 R3 12.5 ιντσών οθόνη οθόνης 1366*768 0
Το προϊόν που παραγγείλατε έρχεται με προστατευτική συσκευασία:
καθαρό κουτί από χαρτόνι και αφρό για να αποφευχθεί οποιαδήποτε ζημιά κατά τη διεθνή μεταφορά.
R125NWR3 R3 Για τη ναυτιλία:
- Παρακαλείστε να αναφέρετε το πλήρες όνομα του παραλήπτη και λεπτομερή διεύθυνση αποστολής.
- Προσφέρουμε επιστροφή χρημάτων 30 ημερών ή αντικατάσταση (επιλογή του αγοραστή).
- Κάθε προϊόν είναι επισκευασμένο με ετικέτα εγγύησης, παρακαλούμε μην το σκίνετε.
- Το κάνουμε αυτό για να ελαχιστοποιήσουμε τα λάθη και τις παρεξηγήσεις.
R125NWR3 R3 Γενικές ερωτήσεις:
Α: Ναι, μπορούμε. Ενημερώστε μας πριν την αποστολή.
Α: Φυσικά!Αν κάνετε μεγάλη παραγγελία, θα σας δώσουμε έκπτωση.
Α: Ναι!μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την πιστωτική σας κάρτα μέσω του λογαριασμού σας στο Paypal.
Α: Φυσικά!Η παραγγελία δείγματος είναι ευπρόσδεκτη!
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%