οθόνη B084SN03 800*600 8.4inch 20pins LVDS CCFL TFT LCD
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: B084SN03
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Κίνα
Πρότυπο P/N:
B084SN03
Διαγώνιο μέγεθος:
8.4»
Ψήφισμα:
800 (RGB) ×600 SVGA 119PPI
Ενεργός περιοχή:
170.4 (W) ×127.8 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων:
173.8 (Χ) ×131.2 (Β) χιλ.
Φωτεινότητα:
200 cd/m ² (τύπος.)
Γωνία εξέτασης:
60/60/60/40 (τύπος.) (CR≥10)
Αριθμός:
262K, 47% NTSC
Εφαρμογή:
Βιομηχανικός
Τύπος διεπαφών:
LVDS (1 CH, 6 μπιτ), 20 καρφίτσες, συνδετήρας
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Περιγραφή προϊόντος
ΟΘΌΝΗ B084SN03 AUO LCD
Εμπορικό σήμα επιτροπής AUO
Πρότυπο όνομα B084SN03
Μέγεθος οθόνης 8,4 ίντσα
Τύπος οθόνης α-Si tft-LCD, ενότητα LCD
Σχήμα εικονοκυττάρου RGB κάθετο λωρίδα
Περίληψη αμυδρή. 203 (W) ×142.5 (Χ) χιλ.
Bezel άνοιγμα 173.8 (Χ) ×131.2 (Β) χιλ.
Αντίθεση 350:1 (τύπος.) (TM)
Καλύτερη γωνία 12 η ώρα
Λειτουργών τρόπος TN, κανονικά άσπρος, μεταδιδόμενη
Απάντηση 10/25 (τύπος.) (Tr/Td) κα
Αριθμός 262K, 47% NTSC
Τύπος Backlight 1 PC CCFL, ώρες 10K, χωρίς οδηγό
Βάρος οθόνης 230±10g
Ισχύστε για Βιομηχανικός
Αναζωογονήστε το ποσοστό 60Hz
Λειτουργία αφής Καμία αφή
Τάση ανεφοδιασμού 3.3V (τύπος.)
Μέγιστος Θερμοκρασία εργασίας: 0 ~ 50 °C Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
B084SN03 για τη ναυτιλία:
7-15 εργάσιμες ημέρες στις ΗΠΑ, σκάφος από USPS με τον αριθμό διαδρομής.
14-22 εργάσιμες ημέρες στο UK Αυστραλία, Καναδάς.
18-25 εργάσιμες ημέρες στη Γερμανία, Filand.Sweden, Μάλτα.
B084SN03 επιστροφή:
B084SN03 FAQ:
Q: Πώς στέλνετε τα αγαθά μου B084SN03;
Q: Πόσο καιρό είναι η εξουσιοδότηση AUO B084SN03;
Α: 90days εξουσιοδότηση.
Q: Είστε manufactory ή επιχείρηση εμπορίου;
Q: Μπορείτε να δηλώσετε τη διαταγή μου γυαλιού AUO B084SN03 επιτροπής LCD σε μια πολύ χαμηλή αξία;
Α: Ναι. pls μας ενημερώστε πρίν στέλνει.
B084SN03 αποστολή & συσκευασία
οθόνη B084SN03 800*600 8.4inch 20pins LVDS CCFL TFT LCD 0
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%