οθόνη B084SN03 V0 800*600 8.4inch 20pins LVDS CCFL TFT LCD
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: B084SN03 V0
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Κίνα
Πρότυπο P/N:
B084SN03 V0
Διαγώνιο μέγεθος:
8.4»
Ψήφισμα:
800 (RGB) ×600 SVGA 119PPI
Ενεργός περιοχή:
170.4 (W) ×127.8 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων:
203 (W) ×142.5 (Χ) χιλ.
Φωτεινότητα:
220 cd/m² (Τύπ.)
Γωνία εξέτασης:
60/60/60/40 (τύπος.) (CR≥10)
Αριθμός:
262K, 48% NTSC
Εφαρμογή:
Βιομηχανικός
Τύπος διεπαφών:
LVDS (1 CH, 6 μπιτ), 20 καρφίτσες, συνδετήρας
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Περιγραφή προϊόντος
Κατασκευαστής AUO
Πρότυπο όνομα B084SN03 V0
Μέγεθος οθόνης 8,4 ίντσα
Τύπος οθόνης α-Si tft-LCD, ενότητα LCD
Σχήμα εικονοκυττάρου RGB κάθετο λωρίδα
Μέγεθος επίδειξης 170.4 (οριζόντιο) ×127.8 (κάθετο) χιλ.
Bezel άνοιγμα 173.8 (οριζόντιο) ×131.2 (κάθετο) χιλ.
Αντίθεση 350:1 (τύπος.) (TM)
Καλύτερη γωνία 6 η ώρα
Τρόπος επίδειξης TN, κανονικά άσπρη επίδειξη, μεταδιδόμενη
Χρόνος απόκρισης 10/25 (τύπος.) (Tr/Td) κα
Αριθμός 262K, 48% NTSC
Τύπος Backlight 1 PC CCFL, ώρες 20K, κανένας οδηγός
Βάρος οθόνης 215±10g
Ισχύστε για Βιομηχανικός
Αναζωογονήστε το ποσοστό 60Hz
Λειτουργία αφής Καμία αφή
Τάση ανεφοδιασμού 3.3V (τύπος.)
Μέγιστος Θερμοκρασία εργασίας: 0 ~ 50 °C Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
B084SN03 V0 για τη ναυτιλία:
7-15 εργάσιμες ημέρες στις ΗΠΑ, σκάφος από USPS με τον αριθμό διαδρομής.
14-22 εργάσιμες ημέρες στο UK Αυστραλία, Καναδάς.
18-25 εργάσιμες ημέρες στη Γερμανία, Filand.Sweden, Μάλτα.
Επιστροφή B084SN03 V0:
B084SN03 V0 FAQ:
Q: Πώς να διατάξει την επιτροπή B084SN03 V0 AUO LCD;
Α: Δεχόμαστε T/T, Paypal, Δυτική Ένωση.
Q: Μπορείτε εξετάσατε το B084SN03 V0 πρίν στέλνετε;
Α: Φυσικά, η οθόνη B084SN03 V0 8,4 ίντσας LCD εξετάστηκε αυστηρά πρίν στέλνει.
Α: 90 ημέρες.
οθόνη B084SN03 V0 800*600 8.4inch 20pins LVDS CCFL TFT LCD 0
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%