Επίδειξη οθόνης Lvds LCD καρφιτσών επίδειξης MV238QUM-N20 30 ενότητας ίντσας TTF LCD BOE 23,8
Επωνυμία: BOE
Αριθμός μοντέλου: MV238QUM-N20
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Κίνα
Πρότυπο P/N:
MV238QUM-N20
Διαγώνιο μέγεθος:
23,8"
Ψήφισμα:
3840 (RGB) ×2160, UHD 185PPI
Ενεργός περιοχή:
527,04 (Π) × 296,46 (Υ) mm
Bezel άνοιγμα:
530.2 (W) ×299.6 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων:
545 (W) ×323.4 (Χ) ×13 (Δ) ΧΙΛ.
Φωτεινότητα:
300 cd/m ² (τύπος.)
Αναλογία αντίθεσης:
1000:1 (τύπος.) (TM)
Βάρος:
2.30Kgs (τύπος.)
Εφαρμογή:
Όργανο ελέγχου υπολογιστών γραφείου/ιατρική απεικόνιση
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Περιγραφή προϊόντος
ΟΘΌΝΗ MV238QUM-N20 BOE LCD
Κατασκευαστής BOE
Πρότυπο όνομα MV238QUM-N20
Μέγεθος οθόνης 23,8 ίντσα
Τύπος οθόνης LCM, α-Si tft-LCD
Ρύθμιση RGB κάθετο λωρίδα
Ενεργός περιοχή (χιλ.) 527.04 × 296,46 (H×V)
Περίληψη (χιλ.) 545 × 323,4 × 13 (H×V×D)
Bezel περιοχή (χιλ.) 530.2 × 299,6 (H×V)
Επεξεργασία Αντιθαμπωτικός (ελαφριά ομίχλη 25%), σκληρό επίστρωμα (3H)
Γωνία εξέτασης 89/89/89/89 (τύπος.) (CR≥10)
Απάντηση 14 (τύπος.) (Γ στο Γ) κα
Καλή άποψη Συμμετρία
Τρόπος εργασίας ADS, κανονικά μαύρος, μεταδιδόμενο
Βάθος χρώματος 1.07B 99% sRGB
Backlight 14S4P WLED, ώρες 30K, κανένας οδηγός
Μάζα 2.30Kgs (τύπος.)
Χρησιμοποιημένος για Όργανο ελέγχου υπολογιστών γραφείου/ιατρική απεικόνιση
Αναζωογονήστε το ποσοστό 60Hz
Οθόνη επαφής Χωρίς
Τύπος σημάτων EDP (4 πάροδοι), HBR2 (5.4G/lane), συνδετήρας 30 καρφιτσών
Ανεφοδιασμός τάσης 10.0V (τύπος.)
Μέγιστες εκτιμήσεις Temp αποθήκευσης.: -20 ~ 60 λειτουργούντα Temp °C.: 0 ~ 50 °C
MV238QUM-N20 για μας:
Επίδειξη οθόνης Lvds LCD καρφιτσών επίδειξης MV238QUM-N20 30 ενότητας ίντσας TTF LCD BOE 23,8 0
1.We στείλετε παγκοσμίως με DHL, UPS, Fedex, EMS, TNTE-πακέτο, θέση του HK, θέση SG, Κίνα μετα κ.λπ.
Θα ακολουθήσουμε την αποστολή και θα επιστρέψουμε σε σας το συντομότερο δυνατό.
MV238QUM-N20 χρόνος παράδοσης:
--μέσω DHL, Fedex, UPS: 3-7 εργάσιμες ημέρες
--μέσω του EMS: 7-15 εργάσιμες ημέρες
--μέσω του ταχυδρομείου ή του δέματος αέρα: 10-30 εργάσιμες ημέρες (μερικές φορές περισσότερο)
ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: ο χρόνος παράδοσης δεν πρέπει να θεωρηθεί ως πτυχή του σας ανατροφοδοτεί.
MV238QUM-N20 FAQ:
Q: Εάν τοποθετήσω τη διαταγή τώρα, πότε θα στείλετε τα αγαθά MV238QUM-N20;
Α: Η διαταγή θα σταλεί μέσα σε 2-3 εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβε την πληρωμή σας.
Α: Ναι! μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την πιστωτική κάρτα σας μέσω του απολογισμού Paypal σας.
Α: Φυσικά! η διαταγή δειγμάτων είναι ευπρόσδεκτη!
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%