Οθόνη G133HAN02.2 WLED FHD LCD 1920*1080 για ιατρική συσκευή
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: G133HAN02.2
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: PC 1
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Κίνα
Πρότυπο όνομα:
G133HAN02.2
Διαγώνιο μέγεθος:
13.3»
Ψήφισμα:
1920 (RGB) ×1080, FHD 166PPI
Ενεργός περιοχή:
293.472 (W) ×165.078 (Χ) χιλ.
Περίληψη (χιλ.):
306.3 × 195,29 × 3,2 (H×V×D)
Επεξεργασία:
Θάμβωση (Θολή 0%)
Απάντηση:
27 (τύπος.) (Tr+Td) κα
Τρόπος εργασίας:
AHVA, κανονικά μαύρος, μεταδιδόμενο
Μάζα:
280g (μέγιστο)
Χρησιμοποιημένος για:
Βιομηχανικά/ιατρικά απεικόνιση/τυχερό παιχνίδι
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Επισημαίνω:
Οθόνη WLED FHD LCD
Ιατρική συσκευή Οθόνη FHD LCD
Περιγραφή προϊόντος
Οθόνη FHD LCD 13,3 ιντσών G133HAN02.2 WLED 1920*1080 LED οθόνη για ιατρική απεικόνιση
AUOοθόνη υγρού κρυστάλλουΟθόνη G133HAN02.2
Μάρκα AUO
Μοντέλο P/N G133HAN02.2
Διαγώνιο μέγεθος 13,3"
Τύπος πίνακα a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή pixel Κάθετη λωρίδα RGB
Ενεργή περιοχή 293,472 (Π) × 165,078 (Υ) mm
Περίγραμμα (mm) 306,3 × 195,29 × 3,2 (Υ×V×Β)
Θεραπεία Θάμβωση (Θολή 0%)
Φωτεινότητα 500 cd/m² (Τύπ.)
Αναλογία αντίθεσης 800 : 1 (Τύπ.) (TM)
Οπτική γωνία 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10)
Απάντηση 27 (Τύπος)(Tr+Td) ms
Καλή θέα στο Συμμετρία
Βάθος χρώματος 16,2M 45% NTSC
Οπίσθιο φωτισμό WLED, 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Μάζα 280 γρ. (Μέγ.)
Που χρησιμοποιείται για Βιομηχανική / Ιατρική Απεικόνιση / Παιχνίδι
Ρυθμός ανανέωσης 60Hz
Οθόνη αφής Χωρίς
Τύπος σήματος eDP (2 Lanes) , eDP1.2 , 30 pins Σύνδεσμος
Παροχή τάσης 3,3 V (Τυπ.)
Μέγιστη.Ακροαματικότητα Θερμ. αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμ. λειτουργίας: 0 ~ 60 °C
G133HAN02.2 ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ:
Οθόνη G133HAN02.2 WLED FHD LCD 1920*1080 για ιατρική συσκευή 0
G133HAN02.2 Αποστολή:
1. Θα τα δοκιμάσουμε αυστηρά πριν από την αποστολή.
5. Παρακαλώ επιβεβαιώστε το μαζί μας πριν αγοράσετε εάν χρειάζεστε 100% νέο.
G133HAN02.2FAQ:
Α: Ναι, μπορούμε.pls ενημερώστε μας πριν από την αποστολή.
Α: Δεχόμαστε T/T, Paypal, Western Union.
Α: Φυσικά! Αν κάνετε μεγάλη παραγγελία, θα σας κάνουμε έκπτωση.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%