LQ101R1SX01A αιχμηρή επιτροπή οργάνων ελέγχου LCD οθόνης lap-top LCD 2560x1600 2K 10.1inch
Επωνυμία: SHARP
Αριθμός μοντέλου: LQ101R1SX01A
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Κίνα
Πρότυπο όνομα:
LQ101R1SX01A
Διαγώνιο μέγεθος:
10.1»
Ψήφισμα:
2560 (RGB) ×1600 [WQXGA] 299PPI
Ενεργός περιοχή:
216.96 × 135,6 χιλ. (H×V)
Περίληψη αμυδρή.:
228 × 148,5 × 4,6 χιλ. (H×V×D)
Γωνία εξέτασης:
80/80/80/80 (λεπτό) (CR≥10)
Φωτεινότητα:
400 cd/m ² (τύπος.)
Αναλογία αντίθεσης:
900:1 (τύπος.) (TM)
Αριθμός χρώματος:
1.69Kgs 16.7M, 50% NTSCTyp.)
Χρησιμοποιημένος για:
Μαξιλάρι & ταμπλέτα
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Περιγραφή προϊόντος
ΑΙΧΜΗΡΗ ΟΘΌΝΗ LQ101R1SX01A LCD
Εμπορικό σήμα ΑΙΧΜΗΡΟΣ
Πρότυπο όνομα LQ101R1SX01A
Μέγεθος οθόνης 10.1inch
Τύπος οθόνης Οξείδιο tft-LCD, LCM
Διαμόρφωση εικονοκυττάρου RGB κάθετο λωρίδα
Επεξεργασία Σαφές, σκληρό επίστρωμα
Αναλογία αντίθεσης 900:1 (τύπος.) (μετάδοση)
Λειτουργών τρόπος ΔΙΕΘΝΈΣ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΌ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΟ, κανονικά μαύρος, μεταδιδόμενο
Αριθμός χρώματος 16.7M, 50% NTSC
Χρόνος αντίδρασης 25 (τύπος.) (Tr/Td) κα
Τύπος Backlight WLED [7S6P], ώρες 10K, οδηγός W/O
Αναζωογονήστε το ποσοστό 60Hz
Λειτουργία αφής Χωρίς
Σχεδιασμένος για Μαξιλάρι & ταμπλέτα
Βάρος επιτροπής 151±15g
Τύπος διεπαφών MIPI (2 4 στοιχείων πάροδοι CH,) συνδετήρας 50 καρφιτσών
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V (τύπος.)
Περιβάλλον Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 80 λειτουργούσα θερμοκρασία °C: -30 ~ 80 °C
1: Παραγγελίες επεξεργασμένες έγκαιρες μετά από την επαλήθευση πληρωμής.
LQ101R1SX01A πληρωμή:
LQ101R1SX01A στέλνοντας:
LQ101R1SX01A FAQ:
Q: Μπορείτε εξετάσατε το LQ101R1SX01A πρίν στέλνετε;
Α: Δεχόμαστε T/T, Paypal, Δυτική Ένωση.
Q: Αυτό που συμβαίνουν εάν η επιτροπή LQ101R1SX01A LCD λαμβανόμενη δεν μπορεί να εργαστεί;
Q: Είστε manufactory ή επιχείρηση εμπορίου;
LQ101R1SX01A αιχμηρή επιτροπή οργάνων ελέγχου LCD οθόνης lap-top LCD 2560x1600 2K 10.1inch 0
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%