RGB οθόνη οθόνης tft-LCD 5.0inch 800*480 40pin TM050RDH03-41
Επωνυμία: TIANMA
Αριθμός μοντέλου: TM050RDH03-41
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ
Πρότυπο όνομα:
TM050RDH03-41
Διαγώνιο μέγεθος:
5.0»
Ψήφισμα:
800 (RGB) ×480 (WVGA) 188PPI
Ενεργός περιοχή:
108 × 64,8 (H×V)
Περίληψη αμυδρή.:
120.7 × 75,8 × 3,1 (H×V×D)
Φωτεινότητα:
250cd/m ² (τύπος.)
Χρόνος απόκρισης:
20 (τύπος.) (Tr+Td) κα
Γωνία εξέτασης:
70/70/50/70 (τύπος.) (CR≥10)
Χρώμα υποστήριξης:
16.7M 50% NTSC
Σχεδιασμένος για:
Βιομηχανικό φορητό ΜΕΣΟ UMPC MP3 PMP ναυσιπλοΐας
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Επισημαίνω:
RGB επιτροπή επίδειξης οθόνης LCD
40pin επιτροπή επίδειξης οθόνης LCD
Οθόνη TM050RDH03-41 TFT LCD
Περιγραφή προϊόντος
ΟΘΌΝΗ TM050RDH03-41 TIANMA LCD
Κατασκευαστής TIANMA
Πρότυπο όνομα TM050RDH03-41
Μέγεθος οθόνης 5,0 ίντσα
Τύπος οθόνης LCM, α-Si tft-LCD
Ρύθμιση RGB κάθετο λωρίδα
Bezel περιοχή (χιλ.) 111.1 × 67,9 (H×V)
Επεξεργασία Αντιθαμπωτικό, σκληρό επίστρωμα (3H)
Φωτεινότητα 250cd/m ² (τύπος.)
Αναλογία αντίθεσης 600: 1 (τύπος.) (TM)
Καλή άποψη 12 η ώρα
Τρόπος εργασίας TN, κανονικά άσπρος, μεταδιδόμενη
Βάθος χρώματος 16.7M 50% NTSC
Backlight 7S2P WLED, ώρες 20K, κανένας οδηγός
Μάζα 57.0g (τύπος.)
Αναζωογονήστε το ποσοστό 60Hz
Οθόνη επαφής Χωρίς
Τύπος σημάτων Παράλληλος RGB (1 CH, οκτάμπιτο), 40 καρφίτσες FPC
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V (τύπος.)
Μέγιστες εκτιμήσεις Temp αποθήκευσης.: -30 ~ 80 λειτουργούντα Temp °C.: -20 ~ 70 °C
1: Παραγγελίες επεξεργασμένες έγκαιρες μετά από την επαλήθευση πληρωμής.
TM050RDH03-41 πληρωμή:
TM050RDH03-41 συσκευασία:
TM050RDH03-41 FAQ:
Q: Μπορώ να πληρώσω τα αγαθά μου TM050RDH03-41 από την πιστωτική κάρτα;
Α: Ναι! μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την πιστωτική κάρτα σας μέσω του απολογισμού Paypal σας.
Α: Φυσικά! Εάν κάνετε μια μεγάλη διαταγή, θα σας δώσουμε μια έκπτωση.
Α: Φυσικά! η διαταγή δειγμάτων είναι ευπρόσδεκτη!
Α: Δεχόμαστε T/T, Paypal, Δυτική Ένωση.
RGB οθόνη οθόνης tft-LCD 5.0inch 800*480 40pin TM050RDH03-41 0
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%