| Αριθμός μοντέλου: | HSD050IDW1-A10 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Λεπτομέρειες Συσκευασίας: | Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Οθόνη LCD 5,0 ιντσών 800*480 HSD050IDW1-A10 LCD με οθόνη αυτοκινήτου
| HannStarοθόνη υγρού κρυστάλλουΟθόνη HSD050IDW1-A10 | |
|---|---|
| Μάρκα πάνελ | HannStar |
| Μοντέλο P/N | HSD050IDW1-A10 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 5,0" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 800(RGB)×480, WVGA 188PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή περιοχή | 108(Π)×64,8(Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | 110,6(Π)×67,4(Υ) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Λάμψη | 400 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 600:1 (Τύπ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | 75/75/60/70 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία προβολής | TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα στο | 6 η ωρα |
| Χρόνος απόκρισης | 2/6 (Τύπ.) (Tr/Td) |
| Χρώματα εμφάνισης | 16,2 εκ |
| Τύπος λαμπτήρα | 7S2P WLED, 10.000 ώρες, χωρίς πρόγραμμα οδήγησης |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Βάρος | 66 γρ. (Τύπ.) |
| Εφαρμογή | Οθόνη αυτοκινήτου / Φορητή πλοήγηση / MID UMPC / MP3 PMP / Παιχνίδια |
| Διεπαφή σήματος | TTL (1 ch, 8-bit) , FPC 40 ακίδων |
| Τάση εισόδου | 3,3 V (Τυπ.) |