HSD096MS11-A Αρχικό 9,6 ιντσών 800 * 600 TFT LCD οθόνη για Hannstar
Επωνυμία: HannStar
Αριθμός μοντέλου: Hsd096ms11-α
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ
Πρότυπο όνομα:
Hsd096ms11-α
Διαγώνιο μέγεθος:
9.6»
Ψήφισμα:
800 (RGB) ×600, SVGA 104PPI
Ενεργός περιοχή:
194.4 (W) ×145.8 (Χ) χιλ.
Bezel άνοιγμα:
197.4 (W) ×148.8 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων:
224 (W) ×169.2 (Χ) ×9.3 (Δ) ΧΙΛ.
Φωτεινότητα:
350 cd/m ² (τύπος.)
Βάρος:
420g (τύπος.)
Χρησιμοποιημένος για:
Ψηφιακό πλαίσιο φωτογραφιών/φορητός φορέας DVD
Διεπαφή σημάτων:
LVDS (1 CH, 6 μπιτ), συνδετήρας 20 καρφιτσών
Περιγραφή προϊόντος
HSD096MS11-AΠίνακα LCDΠληροφορίες για το προϊόν:
HannStarLCDΕικόνα HSD096MS11-A
Ετικέτα πάνελ HannStar
Πρότυπο P/N HSD096MS11-A
Διαγώνιο μέγεθος 9.6"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος 194.4 ((W) × 145.8 ((H) mm
Άνοιγμα κούτσουρου 197.4 ((W) × 148.8 ((H) mm
Μέγεθος περίγραμμα 224 ((W) × 169,2 ((H) × 9,3 ((D) mm
Επιφάνεια Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα 350 cd/m2 (Τύπος)
Αντιδιαστολή 4001 (τύπος) (TM)
Γωνία θέασης 70/70/45/50 (τύπος)
Τρόπος εμφάνισης TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό
Καλύτερη θέα Στις έξι.
Χρόνος απόκρισης 25 (τύπος) ((Tr+Td)
Εμφάνιση χρωμάτων 262K 70% NTSC
Τύπος λαμπτήρα 2 PC CCFL, 30 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό.
Συχνότητα 60 Hz
Εικόνα αφής Χωρίς
Βάρος 420 g (τύπος)
Εφαρμογή Ψηφιακό Φωτοφρέμα / Φορητό DVD Player
Διασύνδεση σήματος LVDS (1 ch, 6-bit), 20 καρφίτσες Συνδέτης
Τεχνολογία 3.3V (τύπος)
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
Ετικέτες:
HSD096MS11-A Αρχικό 9,6 ιντσών 800 * 600 TFT LCD οθόνη για Hannstar 0
Χρόνος παράδοσης της οθόνης LCD HSD096MS11-A:
Α: Ναι, μπορούμε. Ενημερώστε μας πριν την αποστολή.
Ε: Μπορείτε να μου κάνετε έκπτωση αν χρειάζομαι μεγάλη ποσότητα;HSD096MS11-A ?
Α: Φυσικά!Αν κάνετε μεγάλη παραγγελία, θα σας δώσουμε έκπτωση.
Α: Ναι!μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την πιστωτική σας κάρτα μέσω του λογαριασμού σας στο Paypal.
Α: Φυσικά!Η παραγγελία δείγματος είναι ευπρόσδεκτη!
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%