Χάνσταρ 9,6 ιντσών 800*600 HSD096MS11-B00 οθόνη LCD
Επωνυμία: HannStar
Αριθμός μοντέλου: HSD096MS11-B00
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ
Πρότυπο όνομα:
HSD096MS11-B00
Διαγώνιο μέγεθος:
9.6»
Ψήφισμα:
800 (RGB) ×600, SVGA 104PPI
Ενεργός περιοχή:
194.4 (W) ×145.8 (Χ) χιλ.
Bezel άνοιγμα:
197.4 (W) ×148.8 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων:
224 (W) ×169.2 (Χ) ×9.3 (Δ) ΧΙΛ.
Φωτεινότητα:
350 cd/m ² (τύπος.)
Βάρος:
420g (τύπος.)
Χρησιμοποιημένος για:
Ψηφιακό πλαίσιο φωτογραφιών/φορητός φορέας DVD
Διεπαφή σημάτων:
LVDS (1 CH, 6 μπιτ), συνδετήρας 20 καρφιτσών
Περιγραφή προϊόντος
HSD096MS11-B00Πίνακα LCDΠληροφορίες για το προϊόν:
HannStarLCDΕικόνα HSD096MS11-B00
Ετικέτα πάνελHannStar
Πρότυπο P/NHSD096MS11-B00
Διαγώνιο μέγεθος9.6"
Τύπος οθόνηςα-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixelΒόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος194.4 ((W) × 145.8 ((H) mm
Άνοιγμα κούτσουρου197.4 ((W) × 148.8 ((H) mm
Σχεδιασμός Dim.224 ((H) × 169,2 ((V) × 9,3 ((D) mm
ΘεραπείαΑντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα350 cd/m2 (Τύπος)
Αντιδιαστολή4501 (τύπος) (TM)
Δείτε την κατεύθυνσηΣτις έξι.
Χρόνος απόκρισης16 (τύπος) ((Tr+Td)
Γωνία θέασης70/70/45/50 (τύπος)
Τρόπος λειτουργίαςTN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό
Χρώμα υποστήριξης262 χλμ.
Πηγή φωτόςCCFL [2 τεμάχια], 40 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό
Βάρος350 g (τύπος)
Σχεδιασμένο γιαΨηφιακό Φωτοφρέμα / Φορητό DVD Player
Ποσοστό καρέ60 Hz
Πίνακα αφήςΧωρίς
Τύπος διεπαφήςLVDS (1 ch, 6-bit), 20 καρφίτσες Συνδέτης
Ηλεκτρική τροφοδοσία3.3V (τύπος)
ΠεριβάλλονΘερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
Μέθοδοι πληρωμής για οθόνη LCD HSD096MS11-B00:
Παρακαλούμε να λάβετε υπόψη τις ακόλουθες σημαντικές πληροφορίες σχετικά με τις πληρωμές:
Χάνσταρ 9,6 ιντσών 800*600 HSD096MS11-B00 οθόνη LCD 0
Α: Γενικά, θα πάρει 3-8ήμερα για να φτάσει στο χέρι σας από DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Α: Φυσικά!Αν κάνετε μεγάλη παραγγελία, θα σας δώσουμε έκπτωση.
Α: Ναι, μπορούμε. Ενημερώστε μας πριν την αποστολή.
Α: Δέχουμε T / T, Paypal, Western Union.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%