10.1 ιντσών οθόνη οθόνης LCD HSD101PFW1-A00
Επωνυμία: HannStar
Αριθμός μοντέλου: HSD101PFW1-A00
Κίνα
Πρότυπο όνομα:
HSD101PFW1-A00
Διαγώνιο μέγεθος:
10.1»
Ψήφισμα:
1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI
Ενεργός περιοχή:
222.72 (W) ×125.28 (Χ) χιλ.
Bezel άνοιγμα:
225.72 (W) ×128.28 (Χ) χιλ.
Μέγεθος περιλήψεων:
235 (W) ×143 (Χ) ×5.2 (Δ) ΧΙΛ.
Χρόνος απόκρισης:
2/6 (τύπος.) (Tr/Td)
Τύπος λαμπτήρων:
WLED, 10.000 ώρες, με πρόγραμμα οδήγησης LED
Εφαρμογή:
PC Netbook/ψηφιακό πλαίσιο φωτογραφιών/φορητός φορέας DVD
Διεπαφή σημάτων:
LVDS (1 ch, 6-bit), 40 πινών Συνδέτης
Περιγραφή προϊόντος
HSD101PFW1-A00Πίνακα LCDΠληροφορίες για το προϊόν:
HannStarLCDΕικόνα HSD101PFW1-A00
Ετικέτα πάνελ HannStar
Πρότυπο P/N HSD101PFW1-A00
Διαγώνιο μέγεθος 10.1"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Άνοιγμα κούτσουρου 225.72 ((W) × 128.28 ((H) mm
Μέγεθος περίγραμμα 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm
Επιφάνεια Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα 200 cd/m2 (Τύπος)
Αντιδιαστολή 5001 (τύπος) (TM)
Γωνία θέασης 45/45/15/35 (τύπος)
Τρόπος εμφάνισης TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό
Καλύτερη θέα Στις έξι.
Χρόνος απόκρισης 2/6 (Τύπος)
Εμφάνιση χρωμάτων 262K 50% NTSC
Τύπος λαμπτήρα WLED, 10 χλμ. ώρες, με LED Driver
Συχνότητα 60 Hz
Εικόνα αφής Χωρίς
Εφαρμογή Netbook PC / Ψηφιακό Φωτοφρέμα / Φορητό DVD Player
Τεχνολογία 3.3V (τύπος)
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
Σημαντικές πληροφορίες σχετικά με την οθόνη LCD HSD101PFW1-A00:
Συμφωνία καλωδίων: Θέλουμε να διασφαλίσουμε μια απρόσκοπτη εμπειρία με την αγορά σας.
Είναι σημαντικό να ελέγξετε τα αρχικά καλώδια του αντικειμένου σας.
10.1 ιντσών οθόνη οθόνης LCD HSD101PFW1-A00 0
Α: Φυσικά!Η παραγγελία δείγματος είναι ευπρόσδεκτη!
Α: Φυσικά!Αν κάνετε μεγάλη παραγγελία, θα σας δώσουμε έκπτωση.
Α: Δέχουμε T / T, Paypal, Western Union.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%