| Αριθμός μοντέλου: | HSD101PFW1-A01 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
10.1 ίντσες 1024*576 40 πιν TFT LCD οθόνη οθόνης HSD101PFW1-A01
HSD101PFW1-A01Πίνακα LCDΠληροφορίες για το προϊόν:
| HannStarLCDΕικόνα HSD101PFW1-A01 | |
|---|---|
| Ετικέτα πάνελ | HannStar |
| Πρότυπο P/N | HSD101PFW1-A01 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 10.1" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 225.72 ((W) × 128.28 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Καλύτερη θέα | Στις έξι. |
| Χρόνος απόκρισης | 2/6 (Τύπος) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K 50% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 27 τεμάχια WLED, 10 χιλιάδες ώρες, με LED Driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Τεχνολογία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |