| Αριθμός μοντέλου: | HSD101PFW2-A00 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
HSD101PFW2-A00 οθόνη lcd 10,1 ιντσών LED οθόνη 1024 * 600 οθόνη LCD
HSD101PFW2-A00Πίνακα LCDΠληροφορίες για το προϊόν:
| HannStarLCDΕικόνα HSD101PFW2-A00 | |
|---|---|
| Ετικέτα πάνελ | HannStar |
| Πρότυπο P/N | HSD101PFW2-A00 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 10.1" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 225.72 ((W) × 128.26 ((H) mm |
| Σύνοψη (mm) | 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) |
| Θεραπεία | Αντανάκλαση (Haze 0%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Καλή θέα στο | Στις έξι. |
| Ανταπόκριση | 4/12 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Βαθμό χρώματος | 262K 50% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | 24 τεμάχια WLED, 10 χιλιάδες ώρες, με LED Driver |
| Χρησιμοποιείται για | Netbook PC / Ψηφιακό Φωτοφρέμα / Φορητό DVD Player |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit), 40 πινών Συνδέτης |
| Προμήθεια τάσης | 3.2V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |