| Αριθμός μοντέλου: | HSD101PFW2-A01 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
10.1 ιντσών LCD οθόνη HSD101PFW2-A01 υποστήριξη 1024 * 600 Ανάλυση οθόνη LCD
HSD101PFW2-A01Πίνακα LCDΠληροφορίες για το προϊόν:
| HannStarLCDΕικόνα HSD101PFW2-A01 | |
|---|---|
| Ετικέτα πάνελ | HannStar |
| Πρότυπο P/N | HSD101PFW2-A01 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 10.1" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 225.72 ((W) × 128.26 ((H) mm |
| Σχεδιασμός Dim. | 235 ((H) × 143 ((V) × 5.2 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντανάκλαση (Haze 0%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 200 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 5001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Στις έξι. |
| Χρόνος απόκρισης | 4/12 (Τύπος) |
| Γωνία θέασης | 45/45/15/35 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K 50% NTSC |
| Πηγή φωτός | WLED [24 τεμάχια], 10K ώρες, με LED Driver |
| Σχεδιασμένο για | Netbook PC / Ψηφιακό Φωτοφρέμα / Φορητό DVD Player |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | LVDS (1 ch, 6-bit), 40 πινών Συνδέτης |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |