20.0 ίντσες 1600*900 ανάλυση M200O1-L07 υπολογιστής LCD οθόνη
Επωνυμία: CMO
Αριθμός μοντέλου: M200O1-L07
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Κίνα
Όνομα μοντέλου:
M200O1-L07
Διαγώνιο μέγεθος:
20.0"
Ψήφισμα:
1600 ((RGB) × 900, HD+ 91PPI
Ενεργός περιοχή:
442.8 ((W) × 249.075 ((H) mm
Bezel άνοιγμα:
446.8 ((W) × 253.2 ((H) mm
Περίληψη (χιλ.):
462.8 ((H) × 272 ((V) × 10,9 ((D) mm
Πηγή φωτός:
CCFL [2 τεμάχια], 50 χιλιάδες ώρες, Οδηγός W/O
Βάρος:
1.65/1.70Kgs (τύπος/μέγιστο.)
Σχεδιασμένος για:
Όργανο ελέγχου υπολογιστών γραφείου
Διεπαφή σημάτων:
LVDS (2 CH, οκτάμπιτα), συνδετήρας 30 καρφιτσών
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδα/μονάδες το μήνα
Περιγραφή προϊόντος
M200O1-L07Πίνακα LCDΠληροφορίες για το προϊόν:
ΚΟΑΕΛΚΙΔΑΣM200O1-L07
κατασκευαστής ΚΟΑ
Όνομα μοντέλου M200O1-L07
μέγεθος οθόνης 200,0 ίντσες
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Διαμόρφωση pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Μέγεθος οθόνης 442.8 ((H) × 249.075 ((V) mm
φυσική διάσταση 462.8 ((H) × 272 ((V) mm
Οπτικό μέγεθος 446.8 ((H) × 253.2 ((V) mm
επεξεργασία επιφάνειας Αντιφωτισμός (Haze 25%), σκληρή επικάλυψη (3H)
Φωτεινότητα 200 cd/m2 (Τύπος)
Αντίθεση 7001 (τύπος) (TM)
Καλύτερη γωνία Στις έξι.
Οπτική λειτουργία TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό
Χρόνος απόκρισης 1/4 (Τύπος)
Αριθμός χρώματος 16.7M 72% NTSC
Εφαρμόστε Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας
Ποσοστό ανανέωσης 120Hz
Λειτουργία αφής Χωρίς
σύστημα σηματοδότησης LVDS (2 ch, 8-bit), 30 καρφίτσες
Πρόσθετη τάση 5.0V (τύπος.)
Μέγιστη ικανότητα Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
1- Πληροφορίες για τα εισερχόμενα παιχνίδια:
Θα λάβετε μόνο το συγκεκριμένο προϊόν για το οποίο έχετε πληρώσει, όπως απεικονίζεται στη λίστα.
2Χωρίς πρόσθετα δωρεάν:
3Η σαφήνεια σχετικά με τα δωρεάν αντικείμενα:
Θα θέλαμε να τονίσουμε ότι, ως επιχείρηση, λειτουργούμε με την αρχή ότι τίποτα δεν παρέχεται δωρεάν.
4Εκτίμηση για την επιχείρησή σας:
Εκτιμούμε πραγματικά την επιχείρησή σας και εκτιμούμε την εμπιστοσύνη σας σε εμάς.
Σημαντική υπενθύμιση:
Τα αντικείμενα σας θα αποσταλούν άμεσα εντός 1-3 εργάσιμων ημερών μετά την εκκαθάριση της πληρωμής.
4. Επικοινωνήστε μαζί μας για μη παραλαβή μετά από 30 εργάσιμες ημέρες:
5Βραζιλία Διάρκεια αποστολής:
Σημαντική σκέψη:
M200O1-L07 Εικονική οθόνη LCD:
5Διαφανής διαδικασία αγορών:
Σημαντική υπενθύμιση:
Να είστε ενεργοί στην έρευνα και στην κατανόηση των τελωνειακών πολιτικών της χώρας σας.
Α: Ναι, μπορούμε. Ενημερώστε μας πριν την αποστολή.
Α: Φυσικά!Αν κάνετε μεγάλη παραγγελία, θα σας δώσουμε έκπτωση.
Α: Φυσικά!Η παραγγελία δείγματος είναι ευπρόσδεκτη!
Α: Ναι!μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την πιστωτική σας κάρτα μέσω του λογαριασμού σας στο Paypal.
100%
0%
0%
0%
0%