11.6 ιντσών 1366*768 NV116WHM-A20 LCD οθόνης
Επωνυμία: BOE
Αριθμός μοντέλου: NV116WHM-A20
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 1 τεμάχιο
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατική συσκευασία
Κίνα
Model Name:
NV116WHM-A20
Diagonal Size:
11.6"
Resolution:
1366(RGB)×768, WXGA 135PPI
Ενεργός χώρος:
256.125 (W) ×144 (Χ) χιλ.
Σχεδιασμός Dim.:
278 ((W) × 171,55 ((H) × 4,9 ((D)
Treatment:
Hard coating (7H)
Contrast Ratio:
500 : 1 (Typ.) (TM)
Viewing Angle:
80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10)
Application:
Laptop
Touchscreen:
PCAP, Optical Bonding, I²C
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
NV116WHM-A20 LCD Panel Πληροφορίες για το προϊόν:
Ετικέτα ΚΑΠ
Πρότυπο P/N NV116WHM-A20
Διαγώνιο μέγεθος 11.6"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος 256.125 ((W) × 144 ((H) mm
Άνοιγμα κούτσουρου -
Σύνοψη (mm) 278 ((W) × 171,55 ((H) × 4,9 ((D)
Φωτεινότητα 200 (τύπος) (cd/m2)
Γωνία θέασης 80/80/80/80 (τύπος)
Καλή θέα στο Συμμετρία
Βαθμό χρώματος 262K 50% NTSC
Σχήμα περίγραμμα Σλιπ (PCBA επίπεδα, T≤3,2 mm)
Ταχύτητα ανανέωσης 60 Hz
Θεραπεία Σκληρή επικάλυψη (7H)
Αντιδιαστολή 500: 1 (Τύπος) (TM)
Τρόπος εργασίας ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό
Ανταπόκριση 30 (τύπος) (Tr+Td) ms
Πίσω φωτισμός 6S4P WLED, 15K ώρες, με LED Driver
Χρησιμοποιείται για Λάπτοπ
Εικόνα αφής PCAP, οπτική σύνδεση, I2C
Τύπος σήματος eDP (1 λωρίδα), eDP1.2, HBR1 (2.7G/γραμμή), 40 πινών
Προμήθεια τάσης 3.3V (τύπος)
Μαξ. Αξιολόγηση Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C
Η οθόνη LCD NV116WHM-A20 Για εμάς:
NV116WHM-A20 Πληρωμή οθόνης LCD:
11.6 ιντσών 1366*768 NV116WHM-A20 LCD οθόνης 0
NV116WHM-A20 LCD Panel FAQ:
Α: Ναι, φυσικά, μην ανησυχείτε, το αντικείμενο μας δοκιμάστηκε καλά πριν την αποστολή.
Α: Ναι, η παραγγελία δείγματος είναι ευπρόσδεκτη.
Α: Ναι, μπορούμε, μπορείτε να μας πείτε πριν την αποστολή.
Α: 90 ημέρες.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%