LM201U02-A3M1 20,1 ιντσών TFT LCD οθόνη 1600*1200 IPS LCD πάνελ
Επωνυμία: LG
Αριθμός μοντέλου: Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατική συσκευασία
Κίνα
Όνομα μοντέλου:
Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ
Διαγώνιο μέγεθος:
20.1"
Απόφαση:
1600 ((RGB) × 1200, UXGA 99PPI
Ενεργός χώρος:
408 (W) ×306 (Χ) χιλ.
Σχεδιασμός Dim.:
467.8 ((H) × 361 ((V) × 25 ((D) mm
Φόρμα pixel:
Βόρεια λωρίδα RGB
Τρόπος λειτουργίας:
ΔΙΕΘΝΈΣ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΌ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΟ, κανονικά μαύρος, μεταδιδόμενο
Ποσοστό καρέ:
60 Hz
Εφαρμογή:
Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας
Τύπος διεπαφής:
Μονό σύνδεσμο TMDS, 36 πινάκια
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
LM201U02-A3M1 Πίνακας οθόνης LCD Πληροφορίες για το προϊόν:
Ετικέτα ΑΕ
Πρότυπο P/N Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ
Διαγώνιο μέγεθος 20.1"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος 408 ((W) × 306 ((H) mm
Άνοιγμα κούτσουρου 413.0(W) × 311.0(H) mm
Σχεδιασμός Dim. 467.8 ((H) × 361 ((V) × 25 ((D) mm
Θεραπεία Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα 250 cd/m2 (Τύπος)
Αντιδιαστολή 3001 (τύπος) (TM)
Δείτε την κατεύθυνση Συμμετρία
Χρόνος απόκρισης 15/15 (Τύπος)
Τρόπος λειτουργίας IPS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό
Χρώμα υποστήριξης 16.7M 60%NTSC
Πηγή φωτός CCFL [6 τεμάχια], 30 χιλιάδες ώρες, οδηγός W/O
Βάρος 3.70Kgs (Τύπος.)
Σχεδιασμένο για Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας
Ποσοστό καρέ 60 Hz
Πίνακα αφής Χωρίς
Ηλεκτρική τροφοδοσία 18.0V (τύπος.)
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
Προειδοποίηση για την οθόνη LCD LM201U02-A3M1:
Οδηγός εγκατάστασης Δεν περιλαμβάνεται:
Εγγύηση συμβατότητας:
Διασφάλιση ποιότητας και δοκιμές:
Προληπτικά μέτρα κατά την παραλαβή:
Πρωτόκολλο ασφάλειας κατά τη διάρκεια της δοκιμής:
Αντιστοίχιση μεγέθους, ανάλυσης και φωτισμού:
Για βοήθεια επικοινωνήστε μαζί μας:
LM201U02-A3M1 LCD Panel FAQ:
Ε: Είστε εταιρεία παραγωγής ή εμπορίου;
Ε: Μπορείτε να δηλώσετε χαμηλή αξία για την παραγγελία μου κατά την αποστολή;
Α: Ναι, μπορούμε να το κάνουμε για σας αν χρειαστείτε.
Ε: Πώς να το κάνετε Αν δεν μπορώ να βρω την οθόνη που χρειάζομαι στις λίστες σας;
Ε: Γιατί οι μεγάλες παραγγελίες έχουν μεγάλο χρόνο παράδοσης;
Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σας στα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%