LM230WF9-SSG1 23,0 ιντσών 1920*1080 Μοντέλο οθόνης LCD
Επωνυμία: LG
Αριθμός μοντέλου: LM230WF9-SSG1
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατική συσκευασία
Κίνα
Όνομα μοντέλου:
LM230WF9-SSG1
Διαγώνιο μέγεθος:
23.0»
Απόφαση:
1920 (RGB) ×1080, FHD 95PPI
Ενεργός χώρος:
509.184 (W) ×286.416 (Χ) χιλ.
Γωνία θέασης:
89/89/89/89 (τύπος)
Τρόπος εμφάνισης:
ΔΙΕΘΝΈΣ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΌ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΟ, κανονικά μαύρος, μεταδιδόμενο
Εμφάνιση χρωμάτων:
16.7M
Πηγή φωτός:
WLED, 30 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό.
Χρησιμοποιείται για:
Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας
Διασύνδεση σήματος:
Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 30 πινώνΣυνδετήρας
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
LM230WF9-SSG1 Πίνακας οθόνης LCD Λεπτομέρειες προϊόντος:
Ετικέτα Δείκτης LG
Πρότυπο P/N Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ
Διαγώνιο μέγεθος 23.0"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος 509.184 ((W) × 286.416 ((H) mm
Άνοιγμα κούτσουρου -
Μέγεθος περίγραμμα 517.2(W) × 302.8 ((H) × 11.6 ((D) mm
Η φωτεινότητα -
Καλύτερη θέα Συμμετρία
Εμφάνιση χρωμάτων 16.7M
Συχνότητα 60 Hz
Βάρος -
Επιφάνεια Αντιφωτισμός (Haze 25%), σκληρή επικάλυψη (3H)
Αντιδιαστολή 10001 (τύπος) (TM)
Τρόπος εμφάνισης IPS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό
Χρόνος απόκρισης 14 (τύπος) ((Γ έως Γ)
Εικόνα αφής Χωρίς
Εφαρμογή Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας
Τεχνολογία 5.0V (τύπος.)
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
Φωτογραφίες οθόνης LCD LM230WF9-SSG1:
LM230WF9-SSG1 LCD Panel FAQ:
Ε: Αν το διατάξω.Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ Πότε θα στείλετε τα αγαθά;
Α: Η παραγγελία θα αποσταλεί εντός 2-3 εργάσιμων ημερών μετά την παραλαβή της πληρωμής σας.
Ε: Δέχεστε παραγγελίες δειγμάτων γιαΔελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ ?
Α: Φυσικά!Η παραγγελία δείγματος είναι ευπρόσδεκτη!
Ε: Πόσο καιρό θα λάβω τα προϊόντα μου από:Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ ?
Α: Γενικά, θα πάρει 3-8ήμερα για να φτάσει στο χέρι σας από DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Ε: Πόσο διαρκεί η εγγύηση τωνΔελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ ?
Α: 90 ημέρες εγγύηση.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%