BA060WV3-100 6,0 ιντσών 480*854 LCD οθόνη για κινητό τηλέφωνο
Επωνυμία: BOE
Αριθμός μοντέλου: BA060WV3-100
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατική συσκευασία
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Όνομα μοντέλου:
BA060WV3-100
Διαγώνιο μέγεθος:
6,0"
Τύπος οθόνης:
a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Πλήρης κυψέλη)
Απόφαση:
480 ((RGB) × 854, FWVGA 163PPI
Φόρμα pixel:
Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος:
74.592 ((W) × 132.712 ((H) mm
Χρησιμοποιείται για:
Κινητό τηλέφωνο
Εμφάνιση χρωμάτων:
16.7M 49% NTSC
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
BA060WV3-100 Πίνακας οθόνης LCD Πληροφορίες για το προϊόν:
Ετικέτα ΚΑΠ
Πρότυπο P/N BA060WV3-100
Διαγώνιο μέγεθος 6.0"
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Μέγεθος περίγραμμα 81.2(W) × 140,8 ((H) × 1 ((D) mm
Επιφάνεια Χωρίς πολωτικό
Η φωτεινότητα 0 cd/m2
Γωνία θέασης 70/70/70/60 (τύπος)
Τρόπος εμφάνισης TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό
Καλύτερη θέα 12 η ώρα
Χρόνος απόκρισης 25 (τύπος) ((Tr+Td)
Βαθμός γυαλιού 00,50+0,50 mm
Διαπερατότητα 60,5% (τύπος) (με πολωτήρα)
Τύπος λαμπτήρα Χωρίς B/L
Εικόνα αφής Χωρίς
Κύκλος ελέγχου οδηγού COG προτείνω NT35510
Βάρος του πάνελ 26.9g
Εφαρμογή Κινητό τηλέφωνο
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
Πριν από την αγορά, παρακαλούμε εξοικειωθείτε με τη διαδικασία διάσπασης.
Σχετικά με τον πίνακα LCD BA060WV3-100 και τις υπηρεσίες μας:
BA060WV3-100 6,0 ιντσών 480*854 LCD οθόνη για κινητό τηλέφωνο 0
BA060WV3-100 LCD Panel FAQ:
Ε: Δέχεστε την παραγγελία δείγματος;
Α: Ναι, η παραγγελία δείγματος είναι ευπρόσδεκτη.
Ε: Τι σημαίνει "Μπορούμε να στείλουμε ένα 100% συμβατό αριθμό εξαρτήματος για την οθόνη σας";
Α: Γενικά, θα πάρει 3-8ήμερα για να φτάσει στο χέρι σας από DHL/FEDEX/UPS/TNT.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%