LM300WQ6-SLA1 30.0 ίντσες 2560*1600 Μοντέλο οθόνης LCD
Επωνυμία: LG Display
Αριθμός μοντέλου: LM300WQ6-SLA1
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατική συσκευασία
Κίνα
Όνομα μοντέλου:
LM300WQ6-SLA1
Διαγώνιο μέγεθος:
30.0"
Απόφαση:
2560 ((RGB) × 1600, WQXGA 101PPI
Φόρμα pixel:
Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος:
641.28 ((W) × 400.8 ((H) mm
Τρόπος λειτουργίας:
AH-IPS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό
Καλή θέα στο:
Συμμετρία
Γωνία θέασης:
89/89/89/89 (τύπος)
Πηγή φωτός:
Ηλεκτρικό φως GB-r, 30 χλμ. ώρα, ΔΕΣ Οδηγός
Εφαρμογή:
Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
LM300WQ6-SLA1 Πίνακας LCD Πληροφορίες για το προϊόν:
Ετικέτα Δείκτης LG
Πρότυπο P/N LM300WQ6-SLA1
Διαγώνιο μέγεθος 30.0"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Σχεδιασμός Dim. 677.3(W) × 436.8 ((H) × 18.5 ((D) mm
Φωτεινότητα 350 cd/m2 (Τύπος)
Δείτε την κατεύθυνση Συμμετρία
Χρώμα υποστήριξης 1.07Β 99% Adobe RGB
Βάρος 4.15/4.36Kgs (τύπος/μέγιστο.)
Ποσοστό καρέ 60 Hz
Θεραπεία Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H)
Αντιδιαστολή 10001 (τύπος) (TM)
Χρόνος απόκρισης 7/7 (τύπος) (Tr/Td), 6 (τύπος) (G έως G)
Σχεδιασμένο για Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας
Πίνακα αφής Χωρίς
Τύπος διεπαφής LVDS (4 ch, 10 bit) 92 πινών Συνδέτης
Ηλεκτρική τροφοδοσία 12.0V (τύπος.)
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C, θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
Για εμάς - LM300WQ6-SLA1 LCD Panel:
Εκτεταμένη απογραφή:
Δεσμεύσεις εξυπηρέτησης πελατών:
Ειδικές γνώσεις τεχνικής υποστήριξης:
Επικοινωνήστε μαζί μας:
Υλικά συσκευασίας:
Επιλογές αποστολής:
Παρακολούθηση και παράδοση:
Χωρίς πρόσθετες χρεώσεις από εμάς:
Τελωνειακοί και εισαγωγικοί δασμοί:
Πληροφορίες αποστολής:
Διευρυμένοι χρόνοι παράδοσης:
LM300WQ6-SLA1 LCD Panel FAQ:
Ε: Μπορείτε να δοκιμάσετε το πάνελ LCDLM300WQ6-SLA1πριν από την αποστολή?
Α: Ναι, φυσικά, μην ανησυχείτε, το αντικείμενο μας δοκιμάστηκε καλά πριν την αποστολή.
Α: Ναι, η παραγγελία δείγματος είναι ευπρόσδεκτη.
Α: Ναι, μπορούμε, μπορείτε να μας πείτε πριν την αποστολή.
Α: 90 ημέρες.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%