LP101WS1-TLA4 10,1 ιντσών 1024*576 LCD οθόνη
Επωνυμία: LG
Αριθμός μοντέλου: LP101WS1-TLA4
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατική συσκευασία
Κίνα
Όνομα μοντέλου:
LP101WS1-TLA4
Διαγώνιο μέγεθος:
10.1"
Απόφαση:
1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI
Φόρμα pixel:
Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος:
222.72 (W) ×125.28 (Χ) χιλ.
Τρόπος εμφάνισης:
TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό
Εμφάνιση χρωμάτων:
262K 45%NTSC
Τύπος λαμπτήρα:
WLED, 10K ώρες, με LED Driver
Εφαρμογή:
PC Netbook
Διασύνδεση σήματος:
LVDS (1 ch, 6-bit), 40 πινώνΣυνδέτης
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
Πίνακας LCD LP101WS1-TLA4 Πληροφορίες για το προϊόν:
Ετικέτα Δείκτης LG
Πρότυπο P/N LP101WS1-TLA4
Διαγώνιο μέγεθος 10.1"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Άνοιγμα κούτσουρου 226.0(W) ×128.7 ((H) mm
Μέγεθος περίγραμμα 235 ((W) × 143 ((H) × 5,2 ((D) mm
Επιφάνεια Αντανάκλαση (Ομίχλη 0%)
Η φωτεινότητα 200 cd/m2 (Τύπος)
Αντιδιαστολή 3001 (μίν.) (TM)
Καλύτερη θέα Στις έξι.
Χρόνος απόκρισης 16 (τύπος) ((Tr+Td)
Εμφάνιση χρωμάτων 262K 45%NTSC
Συχνότητα 60 Hz
Εικόνα αφής Χωρίς
Στυλ σχήματος Κλίνος (PCBA Bent, T≥5,2mm)
Εφαρμογή Λογισμικό υπολογιστή
Τεχνολογία 3.3V (τύπος)
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
Σημείωση:
LP101WS1-TLA4 LCD Panel Εφοδιασμός και συσκευασία:
LP101WS1-TLA4 10,1 ιντσών 1024*576 LCD οθόνη 0
Οι αποστολές θα υποβάλλονται σε επεξεργασία εντός 3 εργάσιμων ημερών από την παραλαβή της πληρωμής.
Προσοχή στους Ρώσους πελάτες:
LP101WS1-TLA4 LCD Panel FAQ:
Ε: Είστε εταιρεία παραγωγής ή εμπορίου;
Ε: Μπορείτε να δηλώσετε χαμηλή αξία για την παραγγελία μου κατά την αποστολή;
Α: Ναι, μπορούμε να το κάνουμε για σας αν χρειαστείτε.
Ε: Πώς να το κάνετε Αν δεν μπορώ να βρω την οθόνη που χρειάζομαι στις λίστες σας;
Ε: Γιατί οι μεγάλες παραγγελίες έχουν μεγάλο χρόνο παράδοσης;
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%