M270DAN08.C 27.0 ιντσών LCD οθόνη 2560*1440 LCD οθόνη οθόνης
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: M270DAN08.C
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατική συσκευασία
Κίνα
Όνομα μοντέλου:
M270DAN08.C
Διαγώνιο μέγεθος:
27.0"
Τύπος οθόνης:
α-Si TFT-LCD, LCM
Απόφαση:
2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI
Φόρμα pixel:
Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος:
596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm
Τρόπος εργασίας:
AHVA, κανονικά μαύρος, μεταδιδόμενο
Πηγή φωτός:
4 χορδές × 2CN WLED, 30 χλμ. ώρες, χωρίς οδηγό
Δείτε την κατεύθυνση:
Συμμετρία
Χρησιμοποιείται για:
Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας, παιχνίδια
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
M270DAN08.C Πίνακας οθόνης LCD Πληροφορίες για το προϊόν:
Ετικέτα ΑΕΠ
Πρότυπο P/N M270DAN08.C
Διαγώνιο μέγεθος 27.0"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Άνοιγμα κούτσουρου -
Σύνοψη (mm) 609.1 ((W) × 354.71 ((H) × 14.89 ((D)
Φωτεινότητα 400 (τύπος) (cd/m2)
Γωνία θέασης 89/89/89/89 (τύπος)
Καλή θέα στο Συμμετρία
Βαθμό χρώματος 16.7M 100% sRGB
Μάζα 2.21Kgs (Τύπος.)
Ταχύτητα ανανέωσης 165Hz
Θεραπεία Αντιφωτισμός (Haze 25%), σκληρή επικάλυψη (3H)
Αντιδιαστολή 1000: 1 (Τύπος) (TM)
Ανταπόκριση 5 (τύπος) (G έως G) ms
Χρησιμοποιείται για Παρακολούθηση επιφάνειας εργασίας, παιχνίδια
Εικόνα αφής Χωρίς
Τύπος σήματος eDP (4 λωρίδες), HBR2 (5.4G/ λωρίδα), 40 πινών
Προμήθεια τάσης 12V (τύπος)
Μαξ. Αξιολόγηση Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C
1Επισκόπηση εικόνας και περιγραφής:
2Βασικές προδιαγραφές:
1. 100% εγγύηση συμβατότητας οθόνης:
Θα λάβετε μια οθόνη 100% συμβατή με τη συσκευή σας.
M270DAN08.C 27.0 ιντσών LCD οθόνη 2560*1440 LCD οθόνη οθόνης 0
Θα αποστείλουμε τα προϊόντα σας εντός 1-3 εργάσιμων ημερών μετά την παραλαβή της παραγγελίας σας.
M270DAN08.C LCD Panel FAQ:
Α: - Φυσικά.!Αν κάνετε μεγάλη παραγγελία, θα σας δώσουμε έκπτωση.
Α: Ναι, μπορούμε. Ενημερώστε μας πριν την αποστολή.
Α: Γενικά, θα πάρει 3-8ήμερα για να φτάσει στο χέρι σας από DHL/FEDEX/UPS/TNT.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
0%
0%