GS052FHL-N31-6QP0 5,2 ιντσών 1080*1920 οθόνη LCD για φορητό
Επωνυμία: BOE
Αριθμός μοντέλου: GS052FHL-N31-6QP0
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατική συσκευασία
Κίνα
Ονομασία μοντέλου:
GS052FHL-N31-6QP0
Διαγώνιο μέγεθος:
5.2"
Τύπος οθόνης:
LTPS TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Πλήρης κυψέλη)
Απόφαση:
1080 (RGB) ×1920, FHD 423PPI
Φόρμα pixel:
Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος:
64.8 ((W) × 115.2 ((H) mm
Εικόνα αφής:
Χωρίς
Εφαρμογή:
Χειροκίνητο & PDA
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
GS052FHL-N31-6QP0 Πίνακας οθόνης LCD Πληροφορίες για το προϊόν:
Ετικέτα ΚΑΠ
Πρότυπο P/N GS052FHL-N31-6QP0
Διαγώνιο μέγεθος 5.2"
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Άνοιγμα κούτσουρου -
Σχεδιασμός Dim. 66.4 ((H) × 121.2 ((V) × 0,3 ((D) mm
Θεραπεία -
Φωτεινότητα 0 cd/m2
Αντιδιαστολή 15001 (τύπος) (TM)
Δείτε την κατεύθυνση Συμμετρία
Χρόνος απόκρισης 30 (τύπος) ((Tr+Td)
Γωνία θέασης 80/80/80/80 (τύπος)
Τρόπος λειτουργίας ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό
Δάχος πλάκας 00,15+0,15 mm
Διαβίβαση 40,7% (Τύπος) (με APCF)
Χρώμα υποστήριξης 16.7M 70%NTSC
Πηγή φωτός Χωρίς B/L
Βάρος -
Ποσοστό καρέ 60 Hz