GV055FHS-N40 1080*1920 5.5 ιντσών LCD οθόνη για κινητό τηλέφωνο
Επωνυμία: BOE
Αριθμός μοντέλου: GV055FHS-N40
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατική συσκευασία
Κίνα
Ονομασία μοντέλου:
GV055FHS-N40
Διαγώνιο μέγεθος:
5.5»
Τύπος οθόνης:
a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Πλήρης κυψέλη)
Απόφαση:
1080×1920 ((RGB), FHD 403PPI
Φόρμα pixel:
Οριζόντια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος:
68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm
Εικόνα αφής:
Χωρίς
Χρησιμοποιείται για:
Κινητό τηλέφωνο
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
GV055FHS-N40 Πίνακας οθόνης LCD Πληροφορίες για το προϊόν:
Ετικέτα ΚΑΠ
Πρότυπο P/N GV055FHS-N40
Διαγώνιο μέγεθος 5.5"
Απόφαση 1080 (RGB) ×1920, FHD 403PPI
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Άνοιγμα κούτσουρου -
Μέγεθος περίγραμμα 70.04 ((W) × 127.16 ((H) × 0,4 ((D) mm
Επιφάνεια Χωρίς πολωτικό
Η φωτεινότητα 0 cd/m2
Αντιδιαστολή 15001 (τύπος) (TM)
Γωνία θέασης 80/80/80/80 (τύπος)
Τρόπος εμφάνισης ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό
Καλύτερη θέα Συμμετρία
Χρόνος απόκρισης 25 (τύπος) ((Tr+Td)
Βαθμός γυαλιού 00,20+0,20 mm
Διαπερατότητα 4.05% (τύπος) (με APCF)
Εμφάνιση χρωμάτων 16.7M 72% NTSC
Τύπος λαμπτήρα Χωρίς B/L
Συχνότητα 60 Hz