C146HAA01.0 14,6 ιντσών 1920*1080 Μοντέλο οθόνης LCD
Επωνυμία: AUO
Αριθμός μοντέλου: C146HAA01.0
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 2 τεμ
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατική συσκευασία
Κίνα
Όνομα μοντέλου:
C146HAA01.0
Διαγώνιο μέγεθος:
14.6"
Τύπος οθόνης:
LTPS TFT-LCD, LCM
Απόφαση:
1920 ((RGB) × 1080, FHD 150PPI
Φόρμα pixel:
Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος:
323.136 ((W) × 181.764 ((H) mm
Τρόπος εργασίας:
AHVA, κανονικά μαύρος, μεταδιδόμενο
Βαθμό χρώματος:
16.7M
Καλή θέα στο:
Συμμετρία
Εφαρμογή:
Εξωτερική οθόνη υψηλής φωτεινότητας / αυτοκινητοβιομηχανία
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
C146HAA01.0 Πίνακας οθόνης LCD Πληροφορίες για το προϊόν:
Ετικέτα ΑΕΠ
Πρότυπο P/N C146HAA01.0
Διαγώνιο μέγεθος 14.6"
Τύπος οθόνης LTPS TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Άνοιγμα κούτσουρου -
Σχεδιασμός Dim. 339.34(W) ×203.16(H) ×13.7(D) mm
Θεραπεία Αντιφως (Haze 3%), σκληρή επίστρωση (7H), αντανάκλαση 1,5% (μέγιστο.)
Φωτεινότητα 800 cd/m2 (μίν.)
Αντιδιαστολή 13001 (τύπος) (TM)
Δείτε την κατεύθυνση Συμμετρία
Χρόνος απόκρισης 25 (μέγιστο) (Tr+Td)
Γωνία θέασης 80/80/80/80 (τύπος)
Χρώμα υποστήριξης 16.7M
Πηγή φωτός 11S4P WLED, 10K ώρες, χωρίς οδηγό
Βάρος 820 g (τύπος.)
Σχεδιασμένο για Εξωτερική οθόνη υψηλής φωτεινότητας / αυτοκινητοβιομηχανία
Ποσοστό καρέ 60 Hz
Πίνακα αφής Ενδοκύτταρα επαφή, I2C
Τύπος διεπαφής LVDS (2 ch, 8-bit), 60 πινών Συνδέτης
Ηλεκτρική τροφοδοσία 3.3V (τύπος)
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: -40 ~ 85 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 ~ 95 °C
Σημαντικές πληροφορίες σχετικά με το οθόνο LCD C146HAA01.0:
Ακολουθούν βασικές σκέψεις:
Τα βασικά χαρακτηριστικά των υπηρεσιών μας περιλαμβάνουν:
C146HAA01.0 LCD Panel Εφοδιασμός και Συσκευή:
C146HAA01.0 14,6 ιντσών 1920*1080 Μοντέλο οθόνης LCD 0
Οι επιστροφές γίνονται δεκτές εντός 30 ημερών από την ημερομηνία παραλαβής του προϊόντος.
Ε: Πόσο είναι η εγγύηση;
Α: Προσφέρουμε εγγύηση 90 ημερών.
Α: Φυσικά!Αν κάνετε μεγάλη παραγγελία, θα σας δώσουμε έκπτωση.
Α: Η παραγγελία θα αποσταλεί εντός 2-3 εργάσιμων ημερών μετά την παραλαβή της πληρωμής σας.
Α: Φυσικά!Η παραγγελία δείγματος είναι ευπρόσδεκτη!
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%