DV215FHM-NN0 21,5 ιντσών 1920*1080 οθόνη LCD για ψηφιακή σήμανση
Επωνυμία: BOE
Αριθμός μοντέλου: LH275WQ2-SH01
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 1 τεμάχιο
τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Αρχική συσκευασία/συμβατική συσκευασία
Κίνα
Model Name:
DV215FHM-NN0
Diagonal Size:
21.5"
Panel Type:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolution:
1920(RGB)×1080, FHD, 102PPI
Pixel Format:
RGB Vertical Stripe
Active Area:
476.064(W)×267.786(H) mm
Operating Mode:
ADS, Normally Black, Transmissive
Support Color:
16.7M 73% NTSC
Lamp Type:
24S3P WLED , 30K hours , Without Driver
Used for:
Digital Signage
Δυνατότητα προσφοράς:
100000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα
Περιγραφή προϊόντος
DV215FHM-NN0 Πίνακας οθόνης LCD Πληροφορίες για το προϊόν:
Ειδικότερα, η διαφορά μεταξύ των τιμών και των τιμών είναι σημαντική για την εκτίμηση των τιμών.
Ετικέτα πάνελ ΚΑΠ
Πρότυπο πάνελ DV215FHM-NN0
Μέγεθος πίνακα 21.5"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Μέγεθος περίγραμμα 495.6 ((W) × 292.2 ((H) × 11.2 ((D) mm
Επιφάνεια Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα 500 cd/m2 (Τύπος)
Αντιδιαστολή 10001 (τύπος) (TM)
Γωνία θέασης 89/89/89/89 (τύπος)
Τρόπος εμφάνισης ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό
Καλύτερη θέα Συμμετρία
Χρόνος απόκρισης 14 (τύπος) ((Γ έως Γ)
Τύπος λαμπτήρα 24S3P WLED, 30K ώρες, χωρίς οδηγό
Συχνότητα 60 Hz
Εικόνα αφής Χωρίς
Σχεδιασμένο για Ψηφιακή σήμανση
Διασύνδεση σήματος LVDS (2 ch, 8-bit), 30 καρφίτσες Συνδέτης
Τεχνολογία 5.0V (τύπος.)
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
21.5 ιντσών 500 φωτεινότητας ψηφιακή σήμανση DV215FHM- NN0 οθόνη LCD
Διασφάλιση ποιότητας
Πλήρης έλεγχος ποιότητας και δοκιμές
DV215FHM-NN0 21,5 ιντσών 1920*1080 οθόνη LCD για ψηφιακή σήμανση 0
Τυποποιημένη αποστολή
Επιταχυνόμενη Ναυτιλία
Σημαντική σημείωση σχετικά με τους χρόνους παράδοσης
Πιθανές καθυστερήσεις
Επικοινωνήστε μαζί μας πριν επιστρέψετε αντικείμενα
Ελαττωματικά ή Κατεστραμμένα Αντικείμενα
Τέλη ανεφοδιασμού
Κόστος αποστολής για λανθασμένες παραγγελίες
Απαιτήσεις συσκευασίας για επιστροφές
Τα κατάλληλα υλικά συσκευασίας
Αποφύγετε Ακατάλληλη Συσκευασία
DV215FHM-NN0 LCD Panel FAQ:
Α: Δέχουμε T / T, Paypal, Western Union.
Ε: Μπορείτε να μου κάνετε έκπτωση αν χρειάζομαι μεγάλη ποσότητα;fDV215FHM-NN0?
Α: Φυσικά!Αν κάνετε μεγάλη παραγγελία, θα σας δώσουμε έκπτωση.
Α: Ναι, μπορούμε. Ενημερώστε μας πριν την αποστολή.
Α: Ναι!μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την πιστωτική σας κάρτα μέσω του λογαριασμού σας στο Paypal.
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%